sistem değişikliği

buraqh61

Katılımcı Üye
22 Mar 2015
267
5
Trabzon
Merhaba arkadaşlar elimde bir tane masaüstü bilgisayar var çalışır vaziyette duruyor oyun oynamak için çok fazla bir bütçe harcamadan bu bilgisayarı geliştirmek istiyorum özellikle işlemci ve ekran kartı konusunda yardımlarınızı istiyorum aşağıda bilgisayarın ana kart ram ekran kartı işlemci gibi donanımların özelliklerini resimle yüklüyorum şimdiden fikir ve bilgilerini paylaşan paylaşmayan herkese teşekkür ederim ...

aldzEB.jpg

JZqQAj.jpg

v6Xj4p.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,451
630
Çoğu arkadaş ram demiş ama fazlasıyla oyunu karşılayan ramin var pek gerek yok. 9500GT biraz sıkıntı çıkartır gibi düşünüyorum ekran kartlarına bak.

kondanta

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
910
0
CNCF
Valla bana kalirsa fi tarihinden kalma makinen. Ekran kartin 10 senelik, islemci desen 2011 mi 2012 de mi ne uretimi durdurulan tipte. Suan bare minimum tabiri caizse en olu sistem i3 ile geliyor. Ram desen 8 e yukseltirsen belki ama bana kalirsa 16 ideal.

Simdi bu elindeki cihazi az para harcayarak nasil guncellersin, en fazla ram alir guncel oyunlari acamaz, eski oyunlari medium-low grafik ayarlarinda oynarsin. Guncel oyun oynamak istiyorum diyorsan, yeni makina toplamanda fayda var.

buraqh61

Katılımcı Üye
22 Mar 2015
267
5
Trabzon
Gayet iyi bir sistem RAM takviyesi yapabilirsin.

teşekkür ederim rami yükseltmeyi düşünüyorum :)

Çoğu arkadaş ram demiş ama fazlasıyla oyunu karşılayan ramin var pek gerek yok. 9500GT biraz sıkıntı çıkartır gibi düşünüyorum ekran kartlarına bak.

ekran kartı hakkında bir fikrim yok tavsiyen varmıdır

Valla bana kalirsa fi tarihinden kalma makinen. Ekran kartin 10 senelik, islemci desen 2011 mi 2012 de mi ne uretimi durdurulan tipte. Suan bare minimum tabiri caizse en olu sistem i3 ile geliyor. Ram desen 8 e yukseltirsen belki ama bana kalirsa 16 ideal.

Simdi bu elindeki cihazi az para harcayarak nasil guncellersin, en fazla ram alir guncel oyunlari acamaz, eski oyunlari medium-low grafik ayarlarinda oynarsin. Guncel oyun oynamak istiyorum diyorsan, yeni makina toplamanda fayda var.

fi tarihi konusunda sana katılıyorum :) normalde apple laptop kullanıyorum pro bu bilgisayarı 2. bı oyun bilgisayarı olarak kullanmak istiyorum o yuzden tavsiye istedim ram 8x 2 yapmayı düşünüyorum ama ekran kartı için bi fikrim yok tavsiye edebilecen bir ekran kartı var mı yada bu anakart modeline uygun i3 yada i5 işlemci mumkunmudur konu hakkında bilgin varsa paylaşırmısın lütfen

buraqh61

Katılımcı Üye
22 Mar 2015
267
5
Trabzon

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.