Sistemime göre güzel oyun!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
29 Tem 2009
210
0
başlıktaki gibi bilgisayarımın özellkiklerine göre önerebileceğiniz güzel oyunlar varsa yazarmısınz (tür olarak farketmez)

3887.png

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
Ati Radeon 6300 Series Al :) 100 200 TL Bişi :) 1GB Grafik belleği yüksek

ATI alma en iyi NVidia GForce serisi.hem daha kaliteli hem daha fazla performans sağlar bendeki ekran kartı 1 Gb ve ramimde 1 Gb,Crysis 2yi yüksek çözünürlükte oynuyorum hiç kasma yok tahminen 100 Tl ile 400 tl arasında değişir ama senin pcde sağlama benziyo sadece birkaç eksiği var gibi gözüküyor o kadar

29 Tem 2009
210
0
Öncelikle Anakartınızın Ekran Kartı slotu nedir, PCI mı AGP mi, ayrıca PSU kaç Watt, PSU eski, yetersiz birşey ise yeni bir PSU' da almanız gerekecektir ...

bunalrı nası öğrenebilirim acaba google da arattım ama hep açıklamsı var psu ı öğrenirimde dierini nasıl öğrenicem bulamadım :yaho1:yaho1tmm şimdi örendim spu nun kaç watt olduğunu tahmin yürüttüm kasayı açtım üstünde 200 watt yazıodu da dierini nası öğrencem bilmiorum :secret

Son düzenleme:

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...

bunalrı nası öğrenebilirim acaba google da arattım ama hep açıklamsı var psu ı öğrenirimde dierini nasıl öğrenicem bulamadım :yaho1:yaho1tmm şimdi örendim spu nun kaç watt olduğunu tahmin yürüttüm kasayı açtım üstünde 200 watt yazıodu da dierini nası öğrencem bilmiorum :secret

Verdiğim linkten BlackBox adlı yazılımı indir :
Grafik sekmesine gel, resimde gördüğün gibi Arabirim Bölümünün karşısında yazanı söyle, benim ki PCI
görüyorsun ...

LİNK

5ea1413d.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.