site çökertme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Vysion1453

Katılımcı Üye
10 Mar 2016
357
0
of Darkness.
Hata bulmaya çalışmıyorum dostum Arkadaş çok bilgili bir kişi oldugu için bana akıl veriyor kaldı ki kendisi daha DDOS İle DoS'un ne anlama geldigini bilmiyor. Benim belirtmiş oldugum yazılarda ne demek istedigimi sen anlamıssındır.

Yav cidden cok sinirimi bozdun varya bak, daha bama dos ve ddosun ne anlama geldigini bilmedigimi soyle.

Yav kardesim insanlara yanlis bilgi veriyorsun yok tek basina atilmaz yok kendi netine vuruyorsun yav hayir sana anlatmaya calistim usteki yorumda ne nasil oluyor diye program kendi netinden yermi yemezmi atilirminatilmazmi ama sen gel bana dos / ddos bilmiyorsun de bal hatam vardir anlarim ozaman dogrusunu ogret ?

O degil bi adam forumda yardim istiyor birinin ip adresine nasil saldiri yaparim diye ?

Sen yine gidip yok atilmaz yok edilmez yok botnet kullan altada iki program vermissin anonymous doser birde bytedos

Bunlari neye dayanarak verdin ?

Direk adam programi acsin ip girsin port 80 saldir sonra coktu...

Yav once port taramasi yapilir hangi protokoller desteklenir nasil flood yapilir teknik yapisi nasil alt yapisini cozmen lazim

Ama direk botnet botnet botnet
Dos tek ddos cok kisi diye atiliyorsun

Ya insanlara dogru bir bilgi versen ne olur ?
Her ogrendigini yaziyorsun
Adama vermissin programlari adam nasil saldiricagini bilmez gider 222 portu aciktir udp protokolu destekler verdigim programlar full tcp zaten sonra basarisiz ha tcp desteklesede yine olmaz

Cunku lanet anonymous doser http flood yapiyor tcp uzerinden ?

Basit bir header gonderiyor ?
Sonra soket listesine atayip soketleri dispose ediyor ?

Ama gidip bi kisiyle anonymous doser ile vursan anonymous doserin icindeki sadece ama sadece tcpclient.connect komutu ile kisisel ip adresine tcp uzerinden acik porta flood yaparsin ?

Bir tutturmusunuz birkac terim yeter be abi ! Forumda onlarca konu acildir elit kisiler tarafindan detayli bi sekilde siber saldirilar (dos/ddos) hakkinda

Bi bilgiyle yetinmeyip ogrenin su lanet seyleri
İstersen link atiyim ? Okursun ?

Suan mobildeyim az yazdim ,usendim...
Neyse cevap vermeni bekliyorum.

Son düzenleme:

Turkhacker346

Katılımcı Üye
29 Eki 2014
251
1
./ It's Risk
Yav cidden cok sinirimi bozdun varya bak, daha bama dos ve ddosun ne anlama geldigini bilmedigimi soyle.

Yav kardesim insanlara yanlis bilgi veriyorsun yok tek basina atilmaz yok kendi netine vuruyorsun yav hayir sana anlatmaya calistim usteki yorumda ne nasil oluyor diye program kendi netinden yermi yemezmi atilirminatilmazmi ama sen gel bana dos / ddos bilmiyorsun de bal hatam vardir anlarim ozaman dogrusunu ogret ?

O degil bi adam forumda yardim istiyor birinin ip adresine nasil saldiri yaparim diye ?

Sen yine gidip yok atilmaz yok edilmez yok botnet kullan altada iki program vermissin anonymous doser birde bytedos

Bunlari neye dayanarak verdin ?

Direk adam programi acsin ip girsin port 80 saldir sonra coktu...

Yav once port taramasi yapilir hangi protokoller desteklenir nasil flood yapilir teknik yapisi nasil alt yapisini cozmen lazim

Ama direk botnet botnet botnet
Dos tek ddos cok kisi diye atiliyorsun

Ya insanlara dogru bir bilgi versen ne olur ?
Her ogrendigini yaziyorsun
Adama vermissin programlari adam nasil saldiricagini bilmez gider 222 portu aciktir udp protokolu destekler verdigim programlar full tcp zaten sonra basarisiz ha tcp desteklesede yine olmaz

Cunku lanet anonymous doser http flood yapiyor tcp uzerinden ?

Basit bir header gonderiyor ?
Sonra soket listesine atayip soketleri dispose ediyor ?

Ama gidip bi kisiyle anonymous doser ile vursan anonymous doserin icindeki sadece ama sadece tcpclient.connect komutu ile kisisel ip adresine tcp uzerinden acik porta flood yaparsin ?

Bir tutturmusunuz birkac terim yeter be abi ! Forumda onlarca konu acildir elit kisiler tarafindan detayli bi sekilde siber saldirilar (dos/ddos) hakkinda

Bi bilgiyle yetinmeyip ogrenin su lanet seyleri
İstersen link atiyim ? Okursun ?

Suan mobildeyim az yazdim ,usendim...
Neyse cevap vermeni bekliyorum.

Yazdıkların çok boş bilgiler ve bana birşey katmayacagını bildigim için okuma gereksiniminde bulunmadım kusuruma bakma :) Sen yazdıklarımı tekrar oku belki kafanda dediklerim anlasılır ;-)

Vysion1453

Katılımcı Üye
10 Mar 2016
357
0
of Darkness.
Yazdıkların çok boş bilgiler ve bana birşey katmayacagını bildigim için okuma gereksiniminde bulunmadım kusuruma bakma :) Sen yazdıklarımı tekrar oku belki kafanda dediklerim anlasılır ;-)

Haklisin bu bilgiler sana uygun degil, botnet ve ogrendigin dos ve ddos terimlerine devam et kardesim.

Cok bos bilgiler demissinde bi kisi bu bilgileri bilmedeb yaptgi saldiri ancak programi ac ip gir cokmesini beklemekten ibaret eger yazdiklarimi anlamadiysan bilgin yetmiyor ise daha basit bi sekilde anlatmami istermisin ?

Turkhacker346

Katılımcı Üye
29 Eki 2014
251
1
./ It's Risk
Haklisin bu bilgiler sana uygun degil, botnet ve ogrendigin dos ve ddos terimlerine devam et kardesim.

Cok bos bilgiler demissinde bi kisi bu bilgileri bilmedeb yaptgi saldiri ancak programi ac ip gir cokmesini beklemekten ibaret eger yazdiklarimi anlamadiysan bilgin yetmiyor ise daha basit bi sekilde anlatmami istermisin ?

Son yazışım dahada ;-) Sen DoS'a DDOS Demeye devam ettigin sürece benimle muhattap olamazsın öncelikle bunu anlaman gerekirdi hadi onuda bir kenara koydum benim bildigim bilgiler DoS'a DDOS demiyecegim kadar fazla rahatına bakabilirsin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.