'Site erişim sorunu'

hasansrp

Yeni üye
21 May 2014
12
0
Merhabalar.

Birkaç gündür bazı sitelere girmeye çalıştığımda site sayfası düzgün bir şekilde görüntülenmiyor ve siteye sağ tık yapıp incele dediğimde kodlar kısmında şu hatayla karşılaşıyorum

Failed to load resource: net::ERR_BLOCKED_BY_RESPONSE.NotSameOrigin

Bunun çözümü ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum.

(Kullandığım Router Mikrotik RB951Ui-2HnD Router) turktelekom fiber metro internet kullanıyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Lihtg

Kıdemli Üye
15 Mar 2022
2,062
79
899
lihtgTHT.php
Merhabalar, sorununuz kullandığınız tarayıcıdan kaynaklanıyor olabilir. Farklı tarayıcılar deneyin. Ayrıca acaba bu sorunla hangi sitelerde, ne sıklıkla karşılaşıyorsunu?

hasansrp

Yeni üye
21 May 2014
12
0
Merhaba sorun tarayıcıdan değil her tarayıcıda bu sorunla karşılaşıyorum ve artık şöyle bir uyarı almaya başladım girmek istediğim bazı sitelerde örneğin turkhackteam a bile vpn ile giriyorum artık

Please unblock challenges.cloudflare.com

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.