Site Hack

canuhelpme1827

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
706
0
Dominus
İyi Akşamlar , Forumda çoğu kişi siteleri hackleyip , indexlerini koyup zone alıyorlar ve buna çok özeniyorum, ama nasıl yapılıyor ? , benim bildiğim kadarıyla önce dork taratıp site buluyorlar , o sitelerin admin panelini bulup panelde bruteforce ile şifreyi kırıp erişim kazanıyorlar ve index atıp zone alıyorlar , yanlış biliyorsam nasıl yapıldığına dair veya hangi programları kullanacağımı bana bildirirseniz çok sevinirim şimdiden Teşekkürler :)

R3DBULL

Katılımcı Üye
6 Nis 2016
612
0
Brute force programı diye youtube'da aratırsan bir çok kaynak çıkar, öyle yapabilirsin...
ama bunu herzaman yapma... özenme demiyorum ama işi ciddiye almak lazım, İNGİZİLİCE-LİNUX-PROGRAMLAM-SİBER alanında kendini geliştir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
13 Şub 2016
110
0
Merhaba,

Basit siteleri hacklemek kolaydır, kolaysa banka sitelerini veya o türlü devlet sitelerini hackleyin. 2,3 program ile siteleri hackleyen kişilere ben lamer derim. Ancak yeni başladıysanız bu programları görmeniz size ileri ki zamanlarda kolaylık sağlayacaktır. Sana tavsiyem yazılım dilini öğrenmen.

Html veya python ile başlayabilirsin(syntax rahatlığı olanlar bu diller.)

Uzman bir hacker olmak istiyorsan assembly dili öğrenmek gerekir. (ASM)​

17 Mar 2018
116
1
İyi Akşamlar , Forumda çoğu kişi siteleri hackleyip , indexlerini koyup zone alıyorlar ve buna çok özeniyorum, ama nasıl yapılıyor ? , benim bildiğim kadarıyla önce dork taratıp site buluyorlar , o sitelerin admin panelini bulup panelde bruteforce ile şifreyi kırıp erişim kazanıyorlar ve index atıp zone alıyorlar , yanlış biliyorsam nasıl yapıldığına dair veya hangi programları kullanacağımı bana bildirirseniz çok sevinirim şimdiden Teşekkürler :)
Web Hacking'e yeni başladıysan ilk olarak Brute Force sonra SQL ile devem edebilrisin

Bl4ckerror

Üye
21 Şub 2016
214
0
Dünya'dan...
Merhaba,

Basit siteleri hacklemek kolaydır, kolaysa banka sitelerini veya o türlü devlet sitelerini hackleyin. 2,3 program ile siteleri hackleyen kişilere ben lamer derim. Ancak yeni başladıysanız bu programları görmeniz size ileri ki zamanlarda kolaylık sağlayacaktır. Sana tavsiyem yazılım dilini öğrenmen.

Html veya python ile başlayabilirsin(syntax rahatlığı olanlar bu diller.)

Uzman bir hacker olmak istiyorsan assembly dili öğrenmek gerekir. (ASM)​
Merhaba, ben dillere başladım HTML ile ve önerileriniz için teşekkür ederim. python yerine C# İle devam ettim sanırım biraz hata oldu bu :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.