Site hack

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

son_prenses

Yeni üye
4 Haz 2009
37
0
Arkadaslar ;

Bir çok forumda adminlik moderatörlük yaptım. Yediğim kazıktan sonra sizden bi yardım istiyecegim..

5000 MeSajımın OLDUĞU bi forum sitesinde haksız yere hakaret dolu bi msj yazıP sahsıma; kiltlemişler konuyu.. Suan karşıdan yazdıklarına bakmaktan başka birşey yapamıyorum ..

ÇoK Saglam serverleri var sanırım . Güvenlik acığıni vs hiçbirşeyini görmedim senelercee. HAck VE indeks zor gibii ..

vBulleti Kullanıyorlar .. Ben birşey yapamıyorum bunlara yardımcı olabilecek olan varmı?

son_prenses

Yeni üye
4 Haz 2009
37
0
Hack indeks ne olursa bişeyler yapmak istiyorum. Ama kendi başıma halledemiyorum.
emeklerimi hiçe sayıp hakaret yagdırmışlar. Yardımlarınızıı bekliyorum

Ama İndeks bile zorken Hack Bana Lüks Geliyor..

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
Konuda benım dahil tum mesajlar silinmiştir.yardım etmek isteyenler buyursun.mesajlarım silindi diye kımse gelmesın karşıma herkezın MESAJLARI silindi:)

konu amacından saparsa kılıtlenecektır.!

>BÖLÜM SORUMLUSU

zeratulas

Yeni üye
13 Tem 2009
46
0
Bu site haksızlıklara karşı durmalıdır hep emeğe saygı deniyor emekleri çalınmış ve destek istiyor. Bence destek verilmeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.