Çözüldü Site hackledim. Yakalanır mıyım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JrEmiR

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
433
0
Nereye
Beyler Site Hackliyorum diye arkadaşlar sürekli beni korkutuyor. "Yakalanacaksın", "Polis gelecek" diye şeyler diyorlar hacklediğim siteler genellikle rusya sitesi hollanda sitesi brezilya sitesi vb. türk sitelerine asla saldırmadım ve saldırmam

Gerçekten arkadaşların dediği gibi olur mu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

StarsScream

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
957
0
sudo su:~#
Yabancı site olduğu için birşey olmaz inan. Türk sitesi olsa üzerine düşerlerdi site hackliyorsun alabilceğin tüm önlemleri al olmadı yardımcı olayım bu konuda dediğim gibi ama yanancı site olduğu için bir şey olmaz.

DR4K0L0L

Katılımcı Üye
24 Şub 2016
891
1
Önemli bir Web sayfasına ya da bir Türk'ün Web sayfasına Index basmadı isen, korkacak bir şeyin yok demektir.

Ayrıca bir şeyi düzeltmek istiyorum. Arkadaş demiş ki, IP adreslerine Polislerin erişimi bulunmakta.. Evet, bu erişimi ise Internet Servis Sağlayıcınızın tutmuş olduğu loglardan sağlamaktadırlar. Freifunk vb. kullanırsanız bu sorunları aşabilirsiniz. Tabii, anonimliği elden bırakmamak gereklidir...

kanka111

Yeni üye
1 Tem 2015
22
0
TÜRK siteleri hariç saldırı yaparsın sıkıntı olmazda IP adresini gizlemen gerek :) kardeşim sıkıntı olucağını sanmam . Sen genede önlemlerini iyi al

ReaverX

Üye
21 Kas 2015
88
0
Nonentity
Beyler istediğiniz kadar ip değiştirin vpn kullanın bulmak isteyen polis yine bulur sadece kullanıcılardam gizlenirsiniz eğer karşı kullanıcı da bilgiliyse yine sizi bulur. Lütfen araştırın az.

Exploid

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
871
0
Eline sağlık

Beyler Site Hackliyorum diye arkadaşlar sürekli beni korkutuyor. "Yakalanacaksın", "Polis gelecek" diye şeyler diyorlar hacklediğim siteler genellikle rusya sitesi hollanda sitesi brezilya sitesi vb. türk sitelerine asla saldırmadım ve saldırmam

Gerçekten arkadaşların dediği gibi olur mu ?

Kardeşim aynen devam tr siteleri misyona ters biliyorsun gerisi serbest:)

xxleretxx

Katılımcı Üye
20 Ocak 2011
859
2
Cidden şu yorumlara bakıp forum bu kadarmı kötü durumda diyebiliyorum , aklı başında 1 kişi var onuda görmezlikten geliyorlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.