Site hacklemek ile ilgili döküman arıyorum.

proxxxx

Yeni üye
31 Eki 2015
25
1
arkadaşlar yeni üye oldum ama bazı şeyleri bilmiyorum:RpS_confused: mesela site haclemek gibi

arkadaşlariyi geceler :yo

Moderatör tarafında düzenlendi:

Andrei Rublev

Kadim Üye
30 Ocak 2006
5,057
1
site açık taramayı,bulduğun açığı kendi leyhine nasıl çevirebileceğin gibi kavramlarla başlayabilirsin.sql açığıyla başlayabilirsin bunun için havij kullanmayı öğrenmen gerek.web server güvenliği bölümünde bi çok makale ve video var.shell sokma,root olma gibi kavramlarla devam edebilirsin sonra zaten gerisi gelir..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.