Site Hacklemeyen Kalmasın SQLmap Öğreten Program//Black Viking

StrongMadnes

Yeni üye
9 Haz 2016
5
0
selamlar

selamlar forumda yeniyim ve programi calistirmaya calistim :D ve basarisiz oldu söyle bir hata veriyor

Das System kann den angegebenen Pfad nicht finden.
(system verilen komudu bulamadi )
Der Befehl "sqlmap.py" ist entweder falsch geschrieben oder
konnte nicht gefunden werden.
(verilen komut sqlmalp.py ya yanlis yazilmistir yada bulunamamaktadir )

C:\>

böyle bir hata ile karsilasiyorum hangi asamada yaparsam yapayim hep ayni hatayi veriyor

Son düzenleme:

Black Viking

Kıdemli Üye
13 Şub 2016
2,005
1
[vkng@vkng~]
selamlar forumda yeniyim ve programi calistirmaya calistim :D ve basarisiz oldu söyle bir hata veriyor

Das System kann den angegebenen Pfad nicht finden.
(system verilen komudu bulamadi )
Der Befehl "sqlmap.py" ist entweder falsch geschrieben oder
konnte nicht gefunden werden.
(verilen komut sqlmalp.py ya yanlis yazilmistir yada bulunamamaktadir )

C:\>

böyle bir hata ile karsilasiyorum hangi asamada yaparsam yapayim hep ayni hatayi veriyor

Kardeşim Bilgisayarında SQLmap Kurlumu ?

Program Site Hacklemiyor. Site Hacklemek İçin SQLmap Kullanmayı Öğretiyor.

StrongMadnes

Yeni üye
9 Haz 2016
5
0
video yu bir kac defa izledim orada öyle bir hata olusmadigi icin sormak istedidim

Python 2.7.10 Setup kurulu

programin setup u yok sift tikta direk calisiyor

belkide eksik bir seyler vardir.

yeni oldugum icin eksik bir seylerde yapmis olabilirim ilk okul 1 gibiyim suan :D

Black Viking

Kıdemli Üye
13 Şub 2016
2,005
1
[vkng@vkng~]
video yu bir kac defa izledim orada öyle bir hata olusmadigi icin sormak istedidim

Python 2.7.10 Setup kurulu

programin setup u yok sift tikta direk calisiyor

belkide eksik bir seyler vardir.

yeni oldugum icin eksik bir seylerde yapmis olabilirim ilk okul 1 gibiyim suan :D

Python 2.7.10 'un Setupunu Kurmanız Gerek Kurarken En En Altta Böyle Çarpı Simgesiye Yüklenmesi İptal Edilen Bir Seçenek Var. Ona Tıklayıp Will Be İnstalled On Local Diske Tıklayıp Kuruluma Devam Ettiğiniz Takdirde Pythonda Programda Düzgün Çalışacaktır :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.