.Site .XYZ .club HANGİSİ ?

LastShot05

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,075
1
Türkiye
Arkadaşlar ininalimde 5-6 Tl Varmış :d Baktım Dökümanalra İninal KEsıyormus 1 TL OLARAK FLN

3 TL 5 kuruş Varmış Bende Site Açacamda
Sunucu Firması İçin :D Hangisi daha iyi olur

qoozx

Uzman üye
10 Ağu 2015
1,087
1
Antalya
sunucu firması için en uygunu .site dir. Bana göre bu domainlerin görevi şöyle (bana göre resmi anlamı yok):
.xyz: matemaiksel bilimsel siteler için veya eğitim siteleri için.
.club organizasyonlar planlar ve partiler falan için.
.site: host ve domain firmaları için.

Krystra

Üye
20 Ağu 2017
136
0
Usak.php
sunucu firması için en uygunu .site dir. Bana göre bu domainlerin görevi şöyle (bana göre resmi anlamı yok):
.xyz: matemaiksel bilimsel siteler için veya eğitim siteleri için.
.club organizasyonlar planlar ve partiler falan için.
.site: host ve domain firmaları için.

katılıyorum host ve domain satışı yapacak bir site açacaksan .site uyumludur

qoozx

Uzman üye
10 Ağu 2015
1,087
1
Antalya
vdsunucum.site
oyunsunucum.site
sunucual.site
gamehost.site
hostgame.site
gaminghost.site
gamingvds.site
vdsal.site
kendisunucun.site
sunucunukur.site
Hepsini tek tek deniye deniye yazdım bir teşekkürünü alırım :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.