site yapmak

BLUEPANTER

Yeni üye
7 Nis 2007
8
0
arkadaşlar öncelikle merhabalar...:D

Ben bu site yapımı falan konusunda daha acemiyim.

Ama site yapmak istiyorum.Arabalarla falan ilgili.

Birçok siteye baktım ama açtığım siteler hep arka planda kalıyo.
www.falanfilen.freeboards.com gibi.:(

ben böyle site yapmak değilde, www.falanfilen.com gibi site yapmak istiyorum.:woott

Bana biraz yardımcı olur musunuz???:confused: :confused:
hangi programlarla veya nasıl yapacağım konusunda ...

servergazi

Yeni üye
29 Ocak 2007
10
0
bence en iyileri macromedia nınprogramları bunları google emmiden temin ede bilirsin yardımım dokunduysa ne mutlu bana

emka

Katılımcı Üye
1 Ocak 2007
330
2
istersen front page ile bile yaparsın ama dreamwrewer en iyisi..

taksim

Yeni üye
25 Tem 2007
5
0

ben böyle site yapmak değilde, www.falanfilen.com gibi site yapmak istiyorum.:woott

süper webmaster tanıyorum..pişman olursan herşey geri iade ,)

iletişim:hacker-taksim[EMAIL="[email protected]

Son düzenleme:

xkingx

Üye
24 Tem 2007
80
1
Izmir
.com uzantili site acmak icin bildigim kadariyla bir hosting sirketinden host satin alacaksin. Yani Parali. Eger Bedava .com Uzantili Site Aciliyorsa Lutfen Banada Soyleyin:D

isoaga

Yeni üye
7 Ağu 2007
1
0
arkalr böle msn adresi felan vereceginize bcne direk nasıl kuruldugunu yazsanız daha ii olur :( bnde merk ediyrm ...

Furkan9405

Uzman üye
8 Tem 2007
1,097
8
Ankara

Bak simdi;

Site yaparken host+domaine ihtayac vardır senin arka plana kalıo dediğin bedava domain sen para vererek domain alcaksın o zaman www.falanfilan.com gibi olur arastır biras hst+domain die

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.