Sitede nasıl açık bulunur nasıl girilir ve nasıl index basılır

JOHN RAMBO

Yeni üye
7 Ağu 2022
5
1
Selamın aleyküm arkadaşlar ben yeni üye oldum site de nasıl açık bulunur nasıl girilir ve nasıl index basılır hacklenir bunun hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim iyi günler

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,478
2,228
Merhabalar sitenin admin panelini bularak bypass işlemleri uygulayabilirsiniz, Port taraması yaparak versiyona uygun exploitler kullanabilirsiniz veya sqlmap gibi araçlarla database saldırılar yapabilirsiniz, İndex atmak için belirttiğim açıklarla site dizinine erişmeniz gerekiyor, index.html, home html gibi dosyaları bulup kendi index dosyanız ile değiştirebilirsiniz.

JOHN RAMBO

Yeni üye
7 Ağu 2022
5
1
Merhabalar sitenin admin panelini bularak bypass işlemleri uygulayabilirsiniz, Port taraması yaparak versiyona uygun exploitler kullanabilirsiniz veya sqlmap gibi araçlarla database saldırılar yapabilirsiniz, İndex atmak için belirttiğim açıklarla site dizinine erişmeniz gerekiyor, index.html, home html gibi dosyaları bulup kendi index dosyanız ile değiştirebilirsiniz.
Çok teşekkür ederim ne dediyseniz deneyeceğim

SecurityFaTHeR

Uzman üye
4 Şub 2022
1,300
341
siteye illa username password gerekmiyormu şey olurmu exploitlede giriliyormu

Pelacanus

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
462
140
nmap ile tarayıp msfconsolda açık portlardan sızabilirmiyiz yani sonra index sonralarına erişip index atabilirmiyiz
Sunucuya girersin. Sunucunun www klasörü altında o sunucuya bağlı tüm sitelerin şifrelerini kullanici adlarınida bulabilirsin. Ama tabi ki sunucu üzerinde root olman gerekir. Root olduktan sonra her hangi bir html dosyasını shell'in ile değiştirebilirsin. Ondan sonrası mass dafece vs vs

'GHOST

Uzman üye
31 Mar 2022
1,387
568
Selamın aleyküm arkadaşlar ben yeni üye oldum site de nasıl açık bulunur nasıl girilir ve nasıl index basılır hacklenir bunun hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim iyi günler
Bu tur seyler kolay segildir tabu backendi çok zayıf olan siteleri hariç tutuyorum . Bunun için sen tarafı backendi çok iyi bilmelisin web pentest da gelişmek için bol bol ctf cozebilirsin

THTSHELL

Yeni üye
17 Haz 2022
25
6

Merhaba TurkHackTeam ailesi,
Sitemizde tertemiz sheller paylaşıma açılmıstır.

c99 shell indir
angel shell indir
r57 shell indir
c100 shell indir
kacak shell indir
symlink shell indir
h4cker.tr shell indir
bv7binary shell indir
webadmin shell indir
gaza shell indir
locus7 shell indir
syrian v8 shell indir
injectionv3 shell indir
b374k shell indir
aspxspy shell indir
cyberwarrior shell indir
ernebypass shell indir
g6 shell indir
pouyaserver shell indir
saudi shell indir
simattacker shell indir
sosyete shell indir
tryag shell indir
uploadshell_
hima shell indir
wso shell indir
zehir4 shell indir
lostdc shell indir
command shell indir

ÇEVREDEN YERLİ, YABANCI BÜTÜN SHELLER ZAMANLA TOPLANIP EKLENİCEKTİR.
İHTİYACINIZ OLABİLİCEK BÜTÜN SHELLERİ EKLEDİM, ÖZEL İSTEK OLURSA EKLEYEBİLİRİM (ARAYIPTA BULAMADIĞINIZ).

Safak-Bey

Uzman üye
9 Ara 2021
1,795
1,984
Gereken Yerde
Merhabalar,
Eğer hedef siteniz varsa zafiyet taracı araçlar ile (Nessus, Skipfish, Zaproxy, OpenVas) siteyi genel tarayıp bulunan yüksek değerli açıklar ile ilerleyerek sisteme sızabilirsiniz. Eğer hedef siteniz yoksa GHDB (Google Hacking Database) yöntemini kullanın. Dorklar ile uğraşın. Ayrıca herhangi bir site grabber toolu ile 100k-200k site çekip exploitler ile siteleri deneyebilirsiniz.

SeniorTurk

Üye
29 Eki 2018
106
7
Bu isleri bilen kisiler para karsiligi dar web´de mi olur?

Muharremp

Yeni üye
27 Tem 2019
46
11
Youtubede bunun hakkında oynatma listesi yapıp bir sürü video çeken kanallar var. Mantık şudur, belli başlı açıklar vardır önce bu açıklar sitede keşfedilir. Daha sonra açığı kullanmaya geçilir. Açık sayesinde hack işlemi yapılır. 10'a yakın bilinen popüler açık sayılabilir. Hepsi kendi içinde başlıklara ayrılır. Gerisi nadiren nadir sitelerde bulunabilecek açıklardır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.