Sitelerden nasıl flim indirebilirim

sanalla

Yeni üye
22 Eki 2020
8
0
Merhabalar hocalarım , öncelikle hayırlı akşamlar ben bir konuda sizinle danışmak ve bu konuda yardıma ihtiyacım var , flim sitelerinde flim indirmek nasıl olabilir , programlar denedim örneğin IDM çok güzel indirebildilm. Lakin ben bu dosya şekilde değilde mp4 şeklinde indrimek istiyorum bir yerde paylaşınca dosya oluyor bunu nasıl mp4 yapabılırım ya da nasıl sitelerden indirebilirim umarım yardımınız dokunur :)

merlins

Üye
24 Mar 2019
172
0
merhaba,
WinX YouTube Downloader da hemen her siteden video indirebileceğiniz kullanışlı bir video indirme programı olarak karşımıza çıkıyor. Kullanımı oldukça kolay olan bu programda indirmek istediğiniz videonun linkini kopyalamanız ve programa yapıştırmanız yeterli oluyor.

kiss4u

Üye
9 Şub 2019
240
10
Merhaba, film indirmek istediğiniz siteye göre değişebilir. Belki kaçak indirmelere karşı önlem almış olabilirler. Çünkü insanlar yatırımlar yapıyor sonuçta.

HOLİSAVRA

Üye
29 Tem 2007
88
4
Merhaba, eski bir maziye sahip olan yılların efsanesi Internet Download Manager şiddetle tavsiye edsrim. Girdiğiniz tüm sitelerde bulunan videoları indirmeniz için videonun üstünde indirmeniz için kutucuk çıkar ve indirirsiniz. ayrıca indirmeyi duraklatıp tekrar daha sonra devam edebilirsiniz.

AltayCyber

Coder Life'
1 Ara 2018
605
22
Kafkasya
Merhabalar,

Bana göre en hızlı yöntem IDM kullanmaktır. Tabi dosya formatı .ts olduğu için paylaşım olmuyor. Bunun içinde video dönüştürücü programlar kullanmanızı öneririm. Biraz uğraştırıcı gibi görünse de en sağlıklı yöntem budur. Video dönüştürücü içinde Freemake Video Converter önerebilirim. Nette cracklı sürümleri mevcuttur.

İyi Forumlar

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
1,462
Shibuya
Son düzenleme:

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
152
New World
Merhaba,

Herhangi bir programa ihtiyaç duymadan film indirebilirsiniz. Aşağıda ki video'da uygulamalı olarak gösterilmektedir.

Bilginize,

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=NS-D5Z3qTfw"]https://www.youtube.com/watch?v=NS-D5Z3qTfw[/ame]

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,617
435
TBMM
merhaba üstüne sag tık yaparak baglantı linkini kopyalayıp filimin orjinal sitesine gider yada önünüze çıkacak pencereye tekrar sag tık yapıp farklı kaydet diyebilirsiniz yada mp4 çeviriciler var baglantı adresini kopyalayıp oraya atınız ve indiriniz iyi forumlar dilerim

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
1,608
-Türkistan-
Merhaba değerli üye;

İstediğiniz filmi idm programı ile indirmeniz mümkün.HEm pc hemde telefon için kullanılan bir programdır. Ayriyeten yotube üzerinden indirmek istiyor iseniz bağlantıyı kopyalayıp savefromdan indirebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.