Sitelere DDoS Atma! | Kali Linux

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
Merhabalar TurkHackTeam Ailesi.

Bu konumda sizlere Kali Linux üzerinden Hedef Sitelere DDoS atmayı, ve bunu sağlayan aracımızın kurulum&kullanımını anlatacağım.

Aracımızın ismi; Zambie'dir

RGQJLC.gif

Peki nedir bu Zambie ve ne işe yarar?:

Zambie; hedef sitelere DDoS atmamızı sağlayan bir programdır. Zambie ile sitelerin 11 tane protokol servisine saldırı düzenleyebiliriz. Konuda da göreceksinz zaten.

Aracın kurulum ve kullanımına geçelim hemen.

RGQJLC.gif

Aşşağıdaki Yandex linkinden aracımızı indiriyoruz.

Kod:
[COLOR="Lime"]https://yadi.sk/d/kL1YfeTOC6MHnw[/COLOR]

RGQJLC.gif

İndirdikten sonra aracımızın kurulumuna geçelim şimdi, terminalimize aşşağıdaki kodları giriyoruz

Kod:
[COLOR="Lime"]cd Desktop/
python DDos_Atak.pyc[/COLOR]

H8VG7S.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ardından bir seçim ekranı çıkıyor karşımıza, Kullanımının tamamen sizin sorumluluğunuzda olduğuna dair.

Kod:
Kabul edip--->[COLOR="Lime"] 1 [/COLOR]  yazıyoruz

K5y6OA.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1'e basıp kabull ettikten sonra aracımız Kuruldu. Şimdi aracımızı Çalıştırıyoruz.

Kod:
--->[COLOR="Lime"]cd zambie/[/COLOR]
--->[COLOR="lime"]python zambie.py[/COLOR]

OVdCS4.jpg

Aracımızı çalıştırdık. Şimdi;

Kod:
Terminalimize --> [COLOR="Lime"]1[/COLOR] yazıp devam ediyoruz.

PQez6O.jpg

Şimdi karşımıza konu başında da bahsettiğim 11 tane protokol servisi çıkıyor. Bunlardan dilediğiniz herhangi birisini seçip saldırıyı gerçekleştirebilirsiniz. Ben HTTP Attack'ı seçeceğim.

Kod:
O yüzden --> [COLOR="Lime"]2[/COLOR] yazıp devam ediyorum.

KVQ1MJ.jpg

Ardından çıkan ekranda yine herhangi birisini seçip devam ediyoruz.Ben ilkini seçiyorum

Kod:
Terminale --> [COLOR="Lime"]1[/COLOR]  yazıp devam ediyorum.

yMGH0A.jpg

Artık saldırıyı yapabiliriz. Domain kısmına saldırmak istediğiniz sitenin adresini girip enter'ladıkan sonra saldırıyı başlatıyor.

Örneğin;

Kod:
[COLOR="Yellow"]Domain---> [/COLOR][COLOR="lime"]www.turkhackteam.org[/COLOR]

Böylelikle dilediğimiz siteye DDoS saldırısını gerçekleştirebiliyoruz.

M39Hef.jpg

RGQJLC.gif

dipnot: araçta da belirtildiği gibi kullanım sorumlulukları tamamen size aittir.

Konu bu kadardı, beğendiyseniz ne mutlu.
Konuda bir kusur veyahut hata varsa da bildirirseniz sevinirim.

RGQJLC.gif

Kod:
https://github.com/vfhhu/zambie

Github da var arkadaşlar burdan indirebilirsiniz
Gerekli işlemler read.me kısmında yazıyor
İyi çalışmalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

S0ftware

Katılımcı Üye
18 Nis 2019
262
0
Belarus
eline saglik ama daha cok insta face icin flan arac tanit bence daha cok ilgi goruyor benim gibiler tarfindan :D

sparadow

Yeni üye
23 Kas 2008
2
0
Sevgili Dostum Güzel Paylaşmışsında DDOS Amaç Olarak Siteyi Hacklemek Değildir Geçiçi Gövde Gösterisi(Bile Demiyoruz Artık) Yapmak Adına Basvurulan Bir Yöntemdir Çoğu Program Kendi Modeminide Vurdurur İnsana Ki Bilmeyen Siteyi Erişime Kapatınca Ooo Hackledim Havalarına Girer Ki Hiç Lüzum Yok Bugün BotNet Ağları Bile Ne Kadar Güvenli ki? .... Açık Yakalayın Açıktan Vurun Siteyi...

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
Sevgili Dostum Güzel Paylaşmışsında DDOS Amaç Olarak Siteyi Hacklemek Değildir Geçiçi Gövde Gösterisi(Bile Demiyoruz Artık) Yapmak Adına Basvurulan Bir Yöntemdir Çoğu Program Kendi Modeminide Vurdurur İnsana Ki Bilmeyen Siteyi Erişime Kapatınca Ooo Hackledim Havalarına Girer Ki Hiç Lüzum Yok Bugün BotNet Ağları Bile Ne Kadar Güvenli ki? .... Açık Yakalayın Açıktan Vurun Siteyi...

Merhaba, öncelikle; konumda gösterdiğim 'aracı' Site Hackleme altında tanıtmadığımı ve DDoS'un site "hacklemede" kullanıldığını falan söylemediğimi de belirtmek istiyorum. Evet şu anda DDoS pek etkili bir saldırı yöntemi değil ben de biliyorum fakat hala DDoS nasıl atılır diye forumda onlarca konu açılıyor. DoS saldırısının modem ve sisteme bağlı olduğunu bilmeden bu programı kullanacak kimse de yoktur yani herkes farkında olur diye düşünüyorum, ki öncelikli amacım güncel olarak çalışan bir program tanıtmaktır. Yorumunuz için teşekkürler. :)

'Peker

Katılımcı Üye
23 Mar 2018
651
1
23
Kayseri
Console İle Bağlantı İçin Nasıl Yaparız Git Clone Github Linki Varmıdır ÖM'den Yazınız

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
github id pass soruyor saçma kurulum esanasında
terminalden git clone ile yüklemeyeceksiniz, linki direkt olarak tarayıcınızın url kısmından açıp Download'ı seçin.
Merhaba , Windows'da çalısmıyor pyhton hangi sürümü yüklemeliyiz
Merhaba, program windowsta çalışmaz. Linux veyahut Parrot OS gibi farklı bir işletim sistemi üzerinden çalıştırabilirsiniz.
Console İle Bağlantı İçin Nasıl Yaparız Git Clone Github Linki Varmıdır ÖM'den Yazınız
Hocam aracı terminalden git clone kodu ile indirmeyeceksiniz, Yandex linkini tarayıcının url kısmına yapıştırın oradan direkt olarak indireceksiniz.

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
Yapan kisi bulunab8lirmi?

Merhaba, şöyle açıklayayım; bu yöntemle yabancı bir siteye atak düzenlersen hiçbir şey olmaz tabiiki, fakat bir Türk web sitesine saldırırsan ve sitenin sahibi Siber suçlara suç duyurusunda bulunursa hakkınızda, tabiiki de bulunursunuz. Ha, ne olabilir? sadece uygulayacağınız gizlenme yöntemleriyle bir süre daha gizlenirsiniz. Fazlası olmaz er ya da geç (24 saat içerisinde) bulunursunuz her türlü.

Halil Mardinli

Yeni üye
10 Ağu 2019
1
0
Merhabalar telegram kullanan varmı kendini hacker sanan birkaç kişi bana bulaştı onlara ayar vere bilecek var mi burda

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.