Sitem Suspended Yemiş

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
Arkadaşlar,aynı siteden ücretsiz temin ettiğim 2 adet site vardı.Bu siteleri kullanıyordum.İçlerinde mybb kuruluydu.Herhangi kötü bir şey yokdu.Forumların içleri bile boştu.Ama bugün 2 sitede suspended yemiş.Nedeni ne olabilir ve yasal olarak bir sorun olur mu sizce ? Mahkeme,dava vs. gibi ?

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
Üst üste alman spam olarak algılamasina sebep olmuş olabilir freenom da da o şekilde oluyor

üst üste almadım.aralarında bir kaç hafta fark var.Bence sitelerin değil, direk olarak hesabımın süresi dolmuş olabilir.Ama bilemiyorum.

Arkadaşlar hukuksal olarak bir problem olmaz değil mi ? Sitenin içerisinde kötü bir şey de yoktu zaten :( .

Moderatör tarafında düzenlendi:

ibanez75612

Katılımcı Üye
21 Nis 2012
506
1
IIS
hosting'i nereden aldınız ? aldığınız siteye ticket bölümü varsa atıp sormalısınız yada mail adresinize bakın sebebi mail gelmiş olabilir. dava vs yemek gibi bi durum olmaz bence kötü bir şey yapmadıysanız hiç bir şey olmaz

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
hosting'i nereden aldınız ? aldığınız siteye ticket bölümü varsa atıp sormalısınız yada mail adresinize bakın sebebi mail gelmiş olabilir. dava vs yemek gibi bi durum olmaz bence kötü bir şey yapmadıysanız hiç bir şey olmaz

ben ingilizce bilmiyorum.bu yüzden mail vs. atmayacağım.kötü bir şey yapmadım ondan eminim.

epizy.com üzerinden aldım.zaten ücretsizdi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.