Sosyal Mühendislik Siteme attığım fake script, başka yere yönlendiriyor ne yapabilirim?

TheDrigch

Üye
25 Nis 2020
91
0
Telefondan localhost açtım scriptimi oradan halletim ancak bunu kendim siteme attığımda index.php den form.php ye gidiyor forum phpden normalde Instagram.com a gidiyordu ben ayar çekerek doğrulandı sayfasina aktardım localhostta ama bunu sitemde yaptığım zaman localhostta ayar çektiğim confirmed.php normal sitem/confirmed.php yerine localhost/confirmed.php ye götürüyor bu durumda oraya erişilemiyor ******** olarak sitem/confirmed yaptım ama olmadı çözümü var mıdır?

Moderatör tarafında düzenlendi:

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Telefondan localhost açtım scriptimi oradan halletim ancak bunu kendim siteme attığımda index.php den form.php ye gidiyor forum phpden normalde Instagram.com a gidiyordu ben ayar çekerek doğrulandı sayfasina aktardım localhostta ama bunu sitemde yaptığım zaman localhostta ayar çektiğim confirmed.php normal sitem/confirmed.php yerine localhost/confirmed.php ye götürüyor bu durumda oraya erişilemiyor ******** olarak sitem/confirmed yaptım ama olmadı çözümü var mıdır?

Merhaba değerli üye, büyük ihtimalle yönlendirmen hatalı dosyalarınızı konunuza eklerseniz ben bir bakayım, hallederim. İyi forumlar dilerim. :drunk

X-Code

Uzman üye
19 Mar 2019
1,855
336
Localhost
Merhaba;

Yönlendirmenin Bulunduğu Kodu İnceleyiniz. Büyük İhtimalle Kodda Yönlendirmeyi "localhost/confirmed.php" Olarak Yazmışsınız dir. İlgili Hatayı Bulup Düzeltmeniz Sorununuzu Çözecektir.

İyi Forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.