Siteme erişememe sorunu

scalehacker

Katılımcı Üye
17 May 2016
413
0
Antalya
Siteme erişemiyorum sadece vpn kullanarak erişebiliyorum. Tek ben değil siteye kimse erişemiyor wordpress kullanıyorum yapabilecegim bisey varmi

Moderatör tarafında düzenlendi:

scalehacker

Katılımcı Üye
17 May 2016
413
0
Antalya
sanmıyorum yüzlerce site içerik silip düzelttiği halde yasak kalkmadı bu konuda genel bir sıkıntı mevcut

NZBE95.png

Hocam btk da böyle gorunuyor

scalehacker

Katılımcı Üye
17 May 2016
413
0
Antalya
//guncel
Sonuç olarak sitem btk tarafından engelli değil buna nasıl ulaştın diye sorucak olursanız btk nın sitesine girdiğmde sitem engelli değil olarak gözüküyor.
siteme Vodafone hattından denedigimde siteme hiç girmiyor, turkcell hattından direk giriyor, turktelekom hattından deneyince btk tarafından engellenmiş diyor. Godaddy yetkili servislerini aradım onlar sorun bizden kaynaklı değil giriyor dedi hatta yazdıklarımı falan söylediler. Ben şimdi ne yapmalıyım her hat sunucusunu tek tek arayıp yada mail atıp sitemi açarmısınızmı diyeyim? Godaddy yetkili servisleri öyle yapmamı söyledi
Şimdi hack vs. Saldırı yemiş olabilirsin diyeceksiniz eğer böyle bişey olduysa vpn ile siteme nasıl giriyorum btk ya ulaşmam için dava dosyası oluşturmam gerek oda 2 günlük bir site için gereksiz olucak. Paloalto ve Fortinet p*rnografik unsurları olarak görüyormuş bunun çözümü için yetkililerede ulaştım kategori değişikliği için, bu arada kategori degiştirmem için godaddy mi kullanmam gerek ( godaddy nin böyle bi kategorideki siteyi onaylayacağını sanmıyorum.) yoksa bu fortinet gibi siteleredenmi geliyor sorun. Bu konu hakkında bilgileri olanlar yardımcı olabilirmi?

scalehacker

Katılımcı Üye
17 May 2016
413
0
Antalya
/guncell
Yaklasik 2gündür irtibattayım yetkililer ile BTK yi aradim onlar bizde bu tür bir engelin olmadığını Erişim Saglayicilari Birliğini aramamı söylediler tamam dedim aradım onlarda biz bi engel koymadık böyle bi engel gözükmüyor dediler. Artık zıvanadan çıkarak paranoyak falanmıyım beyefendi sitem engelli olarak görünüyor sitemi lütfen açarmısınız yada mahkeme dosylarını söyleyin dedim. Bekleyin 5dakika dediler bekledim adam gene biz bi engel koymadık dedi sinirlendim kapattım arkadaşlar acaba bu hosting den falanmı kaynaklanıyor Ülkede arayacak yer kalmadı sitede seo var ben boşuna boşuna para veriyorum şuan erişim olmayan siteyi kim ne yapsın adama gidip desemki abi ben siteyi kapatıcam oda olmuyacak para ödendi. Çözüm yolu söyleyin lütfen artık çıldırmak üzereyim. Neden hep böyle abidik gubidik şeyler bana gelir anlamıyorumda.
-YETKİLİ BİRİLERİ VARSA LÜTFEN BAKIN-

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.