Siteme THT'den Saldırdılar

ozgurred

Katılımcı Üye
9 Ağu 2015
770
1
root
Selam kardeşim oncelikle siteyi deneyim dedim whoisden hostinge felan baktım da iyi site istyiorsan .com domain al cf ekle cf yi eklemeden kimseye atma siteyi hostingin ipi ögrenirlerse en yakın arkadaşın bile olsa kötü olabilirsin onunla,tr hostingde barındırma 100 mbit olur hatları tek yer şuan çekiyorum saldırıyı tamamen gitti erişimi.

Admin

Administrator
28 Ara 2005
2,426
322
Üye bilgisini savcılık yazısı olmadan veremiyoruz ancak yönetimdeki arkadaşlara ip adresini bildirdiyseniz, üye hakkında gerekli işlemler forum taraflı yapılabilir. Daha detaylı bir süreç için elinizdeki kanıtlarla savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsiniz.

LostCloud

Üye
20 May 2016
107
0
Üye bilgisini savcılık yazısı olmadan veremiyoruz ancak yönetimdeki arkadaşlara ip adresini bildirdiyseniz, üye hakkında gerekli işlemler forum taraflı yapılabilir. Daha detaylı bir süreç için elinizdeki kanıtlarla savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsiniz.

Teşekkürler, sunucumdaki 250 üstü site şuan down, DDoS'un bu kadar etkili olma sebebi rasgele header kullanmasından kaynaklı. Tabi birde maddi olarak zarar var... Ben gerekli yönetim elçilerine bildirdim. Konu kilitlenebilir. Zaten sunucu firmamızda yasal süreci başlatmış olmalı.

Son düzenleme:

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,700
459
'

Konu kilitlense iyi olur Gerekli olan Cevap Verildi

trakya13

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
982
0
İstanbul

Hocam zannetmiyorum savcılık bir şey yapacagını bende başvurdum kendimi dahada 10 kat masrafa soktum walla :))

trakya13

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
982
0
İstanbul
kapandı walla site tüm erişim dosyalarına sızılmış olabılıır senın ıcın baya maliyetli olacak kardesım bence hemen sıkayetde bulun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.