Sitemi Satımalı mıyım?

Screnpull

Üye
21 Ara 2013
181
0
Ankara
Arkadaşlar Film sitesi açtım.Yaklaşık 1 ay geçti.Maliyeti 125 tl domain + host ile birlikte hostta 2 adet daha yer var kullanılmadık ama neyse.Bilindiği üzere bir site satış sitesine sitemi 350 tl ile koydum rezerve fiyatı 255 tl bir teklif geldi kabul ettim daha 25 gün daha kalacak sitede şimdi sizlerden yardım alırsam daha iyi olacak sizce satmalı mıyım?
Satış
Google Indexi:1.490

Google Görsel Indexi:132

Alexa Dünya Sırası:3.639.093

Alexa Ülke Sırası:63.237

Domain Yaşı:0 yıl 1 ay

Not:Ağustosta askere gidecegim ilgilenemem diye satsam kar kardır demesem mi ?

Son düzenleme:

Black Power

Özel Üye
8 Tem 2012
11,765
22
Başlayalım?
Şimdiden hayırlı tezkereler dilerim. Sitenizi emanet edebileceğiniz, bu tür işlerden anlayan, sürekli aktif kalabilecek, siteniz ile alakadar olabilecek birisi var ise ve en önemlisi sizde yaptığınız bu işten zevk alıyorsanız birine emanet etmenizi öneririm.

Şayet bu tür bir imkanınız yok ise şu an için en stabil çözüm satmaktır denilebilir. Döndüğünüz zaman dilerseniz yeniden bu tür ve ya farklı projeler yapabilirsiniz, her zaman.

Esxi

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
951
0
Bence kesinlikle satmalısın, eyer uzunca süre sitede güncelleme yapmıcaksan zaten askerden geldiğinde yine sıfırdan başlaman gerekicek.

En mantıklısı şimdi sat cebine para girsin, askerden gelince yine başla :)

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
255 Tl geldiyse sen db yi ve ftp den dosyaları çek arşivle up et sakla siteyidee sat döndüğünde bi host domain alıp db yi ve ftp yi yükler yeniden açar devam edersin :)

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,501
12,881
Satmaman gerektiğini düşünüyorum hiti yükselirse sitenin değeri neredeyse bir araba fiyatına kadar çıkabilir 1 yıl içerisinde , satarsanız yazık edersiniz bu işlerden anlayan bir ortağınız tanıdığınız var ise ona devredin geçici olarak.

Screnpull

Üye
21 Ara 2013
181
0
Ankara
Şimdiden hayırlı tezkereler dilerim. Sitenizi emanet edebileceğiniz, bu tür işlerden anlayan, sürekli aktif kalabilecek, siteniz ile alakadar olabilecek birisi var ise ve en önemlisi sizde yaptığınız bu işten zevk alıyorsanız birine emanet etmenizi öneririm.

Şayet bu tür bir imkanınız yok ise şu an için en stabil çözüm satmaktır denilebilir. Döndüğünüz zaman dilerseniz yeniden bu tür ve ya farklı projeler yapabilirsiniz, her zaman.

Teşekkürler aslında siteyi 2 kişi açtık bi ortagım var zaten o da satmaktan yana :)
Tekrardan teşekkür ederim yakın zamanda geri gelirim.Black Power

255 Tl geldiyse sen db yi ve ftp den dosyaları çek arşivle up et sakla siteyidee sat döndüğünde bi host domain alıp db yi ve ftp yi yükler yeniden açar devam edersin :)

Dostum tekrar aynı şeyi yapmak istemem zaten o kadar çok ki o işi yapan kişiler :)

Satmaman gerektiğini düşünüyorum hiti yükselirse sitenin değeri neredeyse bir araba fiyatına kadar çıkabilir 1 yıl içerisinde , satarsanız yazık edersiniz bu işlerden anlayan bir ortağınız tanıdığınız var ise ona devredin geçici olarak.

Aslında doğru söylüyorsunuz 1 ayda o hite ulaşmak büyük başarı 1 yıl içerisinde dahada yükselir.

Siteniz İle İlgilenecek Biri Olması Gerekmektedir Aksitaktirde Yok İse Satılması Önerilir.

Ben askere gidecegim ama Ortağım burada o ilgilenir aslında doğrusunu söylemek gerekirse o da fazla ilgilenmek istemiyor.

Bence kesinlikle satmalısın, eyer uzunca süre sitede güncelleme yapmıcaksan zaten askerden geldiğinde yine sıfırdan başlaman gerekicek.

En mantıklısı şimdi sat cebine para girsin, askerden gelince yine başla :)

Dostum ilgilenmek demeyelimde biz siteyi açarken kar amacı gütmeden içimizde vardı bi açalım diyerek açtık.Mantıklı olan satmak gibi..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.