Network Sitenin Scam olup olmadığı

WeGs

Üye
13 Mar 2019
91
0
Sitenin gerçekten doğru olup olmadığını nerden öğrenebilirim
misal bi oyun sitesi oyundaki kazancın gerçekten verilip verilmediğini
sitenin scam olup olmadığını doğrulayabilecek varmı ona göre bilgilerimi siteye gireceğimde ?

isteyen kişilere özelden atabilirim linki yasak değilse burdan mesajı editleyipte paylaşabilirim.

umutkalay

Katılımcı Üye
26 Nis 2019
276
0
bu gibi sitelerden arama yaptırarak kurulduğu tarihe bakabilrsin tarihe oranla kokusu bir yerlere yayılmıştır onun içinde bir google araması yeterli, yeni kurulmuşsa bırak kobay sen olma

Son düzenleme:

FHeaD

Uzman üye
17 Nis 2015
1,387
1
Sayın WeGs

Who is kayıtlarına bakarak ne zaman kurulduğuna ve kaç gündür aktif olduğuna bakabilirsiniz. Buna göre bi fikir elde edip hareket edebilirsiniz.

İyi Forumlar

WeGs

Üye
13 Mar 2019
91
0
Sayın WeGs

Who is kayıtlarına bakarak ne zaman kurulduğuna ve kaç gündür aktif olduğuna bakabilirsiniz. Buna göre bi fikir elde edip hareket edebilirsiniz.

İyi Forumlar

2018 yılında kurulmuş 11. ay veya 1. ay sanırım ** diye bi site scammı diye merak etmiştim dblerine erişmiştim o yüzden istediğim kişiye bakiye verebiliyordum o yüzden merak ettim öğrenmek istedim sizden.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
4
1,405
Black Sheep
sikayetvar.com ' da siteyi aratabilirsin, ya da arama motorlarına sitenin adını yazın bilgiler çıkar zaten ne olup ne olmadığı, sitede dolaşın ürün yorumlarına bakın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.