Siteye exploit yukledim ama nasıl kullanacagimi bilmiyorum

Sedatsincar

Yeni üye
15 Tem 2020
26
1
Fotoğrafta gördüğünüz gibi yüklendi ama nasıl kullanacam bilmiyorum ls falan yazdığımda benim telefondaki dosyalar gözüküyor yani site ile alakalı bir şey değil bunu nasıl kullanacağımı biri anlatabilir mi fotoğrafta üzerini çizdigim kısımlar site ismi port ve benim ip sectigim port ve kullandigim exploitte bu :GitHub - Diefunction/CVE-2019-10149: CVE-2019-10149 : A flaw was found in Exim versions 4.87 to 4.91 (inclusive). Improper validation of recipient address in deliver_message() function in /src/deliver.c may lead to remote command execution.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.