Siteye İndex Atma Nasıl Yapılır?

Chagobeny

Yeni üye
10 Ara 2017
23
0
Öncelikle Herkese Selamın Aleyküm,

Sizlere bir hususta danışmak için bu konuyu açtım.

TURK HACK TEAM

Purehackers denilen bir hacker grubu tarafından hacklenmiş olarak bulduğum sql açıklı bu siteye şifresiz giriş söz konusu. Ve admin olarak giriş yapıp önceki bütün page leri sildim. Ancak index atmayı bilmediğim için sadece bazı başlıklara ve bölümlere Hacked By Turk Hack Team yazabildim.

Bu konularda çok yeniyim, bu siteye nasıl index atacağımı bilmiyorum.
Sizler de siteyi düzenleyebilirsiniz.

Yardımlarınızı bekliyorum ve mümkünse ilintili konuları linklemenizi rica ediyorum.

Teşekkürler...

xByRamsey

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,408
7
Hacktivizm
İndexin Varmı ?
İndexi Herzamn index.php yerine kod bölümüne yazacaksın unutma kod bölümü diğerine gitmez
wordpressse page.phpyede at indexi
Shell Atma Videoları Arkadaş Üstte Vermiş

Chagobeny

Yeni üye
10 Ara 2017
23
0
İndexin Varmı ?
İndexi Herzamn index.php yerine kod bölümüne yazacaksın unutma kod bölümü diğerine gitmez
wordpressse page.phpyede at indexi
Shell Atma Videoları Arkadaş Üstte Vermiş

Hayır index im de yok. Dediğim gibi çok yeniyim (dün başladım araştırmaya).
Sadece sql açığı bulup sql.map ve diğer araçlarla admin panel düşürüp giriş yapabiliyorum şimdilik.
Sayfa düzenleme ve index atma ile ilgili ayrıntılı bir konu bulamadım.
Örneğin İstiklal Marşı Turk Hack Team logoları ve diğer içerikleri nasıl upload ederim bilmiyorum.
Konuyu asıl açma amacım da buydu.

xByRamsey

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,408
7
Hacktivizm
Hayır index im de yok. Dediğim gibi çok yeniyim (dün başladım araştırmaya).
Sadece sql açığı bulup sql.map ve diğer araçlarla admin panel düşürüp giriş yapabiliyorum şimdilik.
Sayfa düzenleme ve index atma ile ilgili ayrıntılı bir konu bulamadım.
Örneğin İstiklal Marşı Turk Hack Team logoları ve diğer içerikleri nasıl upload ederim bilmiyorum.
Konuyu asıl açma amacım da buydu.

Dostum Ozaman Sakin Ol Yavaş Yavaş Bi Anda Olmaz
Şu Konu Tam Senlik
http://www.turkhackteam.org/web-ser...aglam-bir-sekilde-ogrenme-ramsey-57-alay.html

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.