Siz Adamı Deli Edersiniz! -55utd55-

55utd55

Uzman üye
14 May 2016
1,540
4
Ram
Arkadaşlar belki aramızda belki de dışarıdan birileri sitemle devamlı uğraştı, ben de son çare bunu yapmak zorunda kaldım, eğer o kişiler buradaysa videoyu izlesin. Hackingsite.www.55utd55.com'u da bu nedenle kapıyorum!

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=xpcfDpqZI-E"]https://www.youtube.com/watch?v=xpcfDpqZI-E[/ame]​

Muratcik1

Yeni üye
19 Mar 2017
42
0
tht ye iftira atmadan önce sorumluları yetkili yere şikayet etseydin öyleyse.

eijleq

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
272
0
Aslında şu sistemleri geliştirebilirsin
1- o ekrana çıkan hata acunetix ile açık ararken çıkan hatadır bunun için recaptcha kullanabilirsin.
2- Gönderilen maillerin çoğu türk mailleri bunun için de onay sistemi getirebilirsin. yani gönderilmeden önce senin onayın olucak.

SerhatTHT

Uzman üye
8 Kas 2015
1,317
3
Localhost
Aslında şu sistemleri geliştirebilirsin
1- o ekrana çıkan hata acunetix ile açık ararken çıkan hatadır bunun için recaptcha kullanabilirsin.
2- Gönderilen maillerin çoğu türk mailleri bunun için de onay sistemi getirebilirsin. yani gönderilmeden önce senin onayın olucak.

Ozamandan 7/24 site ile ilgilenmesi gerekiyor:RpS_mellow:

erman147

Katılımcı Üye
3 Kas 2013
949
0
YALNIZLIK
hocam üzüldüm bu soruna fakat bunu forumdan birinin yapacağını sanmıyorum ama türk maillerine gönderenleri banlasan daha iyi olurmuş. bir kulun cezasını hepimize kesmen yıkıcı oldu biraz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.