Siz Olsanız Hangisini Tercih Ederdiniz

JackJones34

Katılımcı Üye
15 Nis 2013
914
0
İstanbul
Arkadaslar Size 2000tl Verseler

- Laptopmu
-Samsung Note3 'mü

Alırsınız. Aklımda Laptop vardı Ama O Telefonuda Cok Beğendım O Yuzden Sizede sormak Istedım Ne Diyosunuz Evdeki Bilgsayrım (Masaustu - core2 2.40 ghz - 3GB RAM - 4 GB EKRAN KARTI(Nvidia Gt 630))

EDIT : Cevaplar Genel Olarak Telefon Benımde Gonlumde O Vardı Zaten Peki
Galaxy Note3 mü
Yoksa
Galaxy S5 mi ?

Son düzenleme:

Esxi

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
951
0
herkes masaüstü pc varsa telefona ne hacet diyor ama, laptobun kullanma keyfide bir başkadır dostum, çıakr balkonunundada işlem yaparsın, sokakdada,okuldada,işdede.

Aynı ikilem arasında kalıp Laptobu seçdim, cebimde Samsung c3510 var, pişman değilim :D sıra telefonada gelir.

Reyz

Uzman üye
14 Eyl 2012
1,002
0
evde pc varsa fazla masrafa kacmya gerek yok .
telefon içinde fazla vermene gerek yok yani :) illa en son çıkandan olcak diyede bişi yok hangisini beğeniyosan onu al sonradan pismanlık duyma :)

JackJones34

Katılımcı Üye
15 Nis 2013
914
0
İstanbul
sagolun arkadaslar hepınızın yorumunu tek tek okudum kımısı buyuk bı zaman sonra sıkılırsın demız ben buyuk telefonların hastasıyım dev ekran olsun benım olsun :D

dedıgınız gıbı masaustu pc de her ısımı yapabılıyorum varsın taşınamasın tek sıkıntım taşınamıyo olması suana kadar hıc bı problem yasamadm zaten note3 ü cok cok begenıyorum s5 in tasarımını begenmedım
onu alınca zaten laptop a fln bakmam androıd markettekı uygulamaları dev ekranda oynamak denemek gıbısı yok hem androıd uygulama gelıstırmeye calısıyorum elımde cok ıyı malzemede olmus olur deneme acısından o yuzden kararımı note3 den yana kullanıcam arkadaslar hepınıze cok cok teşekkürler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.