Siz Olsaydınız Evinize Hangi İnterneti Alırdınız

Hangisini Alırsınız

• Kullanılan toplam oy
    31

SkennyBeatz

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
967
0
Ballarat
ÜST KISIMDAN ANKETE KATILABİLİRSİNİZ

Mvddpa.png

YNggql.png

mk223R.png

Q7VVak.png
[/SIZE]

Moderatör tarafında düzenlendi:

RaSct

Uzman üye
14 Mar 2017
1,200
0
20
Altyapı olsa , maddi durum olsa kesinlikle 1000 mbps alırdım. :)
Hayaller...

Bilge Alp

Katılımcı Üye
8 Haz 2017
511
0
Mantıken tabi ki Bin Mps dediğini alırdım ama YouKnowWho dostumun da dediği gibi adamlar altyapı yok deyip belirttiğin Mps'in çok altında bir şey veriyorlar.

byOnur13

Uzman üye
25 Şub 2014
1,440
12
QATAR
100 mbps iyidir kardeşim vallah ben çok memnunum arasıra 70 şe düşsede 100 mbps candır hemde uygun fiyatı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.