Sizce Avast Nasıl ?

J3yTroJen

Katılımcı Üye
6 Nis 2012
678
0
Arkdaşlar Pcme Format Attım Avastı kullanmayı dusuyorum suanki güncellemeri felan iyi mi ? kaspersky yüklmem önerdiginiz varsa link+crack varsa crackını verirmisinz Acaba ?

Freelancer

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
673
0
Hesap Makinesi
AVG, Eset, n'oluyor bu foruma?
Şöyle anlayatım arkadaşım, ben çok antivirüs değiştirdim. En son kullandıklarım MSE, Norton, Avira ve şimdi Avast. Crack bulabilirsen Norton IS'yi öneririm, kasmıyor ve işlevleri de gayet yerinde. Ama ben bulamadım. Avast'ın sağladığı yan özellikler fena değil, zira ücretli versiyonunda bulunan özellilklerin birçoğu (mail shield, phishing shield vs.) ücretsiz versiyonunda var. Yani virüs girmesini engellemek için fena sayılmaz. Yeni format attım diyorsanız deneyebilirsiniz. Ama varolan virüsleri bulup yok etmek için Avira 'detection rate'te en iyisi. Tabii sisteminizde virüs olduğundan şüpheleniyorsanız ComboFix bir çözüm :)
Her neyse, konuyu uzatmadan denemesi bedava diyorum. Ben sık sık (keyfi) format attığım masaüstü bilgisayarıma Avast kurdum, şimdiye kadar sıkıntısını görmedim. Açıkçası test etmeye de kalkışmadım, ama bir gün üşengeçliğimin üstesinden gelir de edersem sonuçları paylaşırım :)

Freelancer

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
673
0
Hesap Makinesi
Eklemekte fayda görüyorum, şimdilerde en iyi ücretsiz AV olarak dört program yarışıyor: Avira, Avast, AVG ve MSE. İstediğinizi deneyebilir, veya detaylı yorumları okuyabilirsiniz. Yalnızca güncel olmalarına dikkat edin.
Edit: AVG hız konusunda fena olmasa da detection rate'te pek iyi sayılmaz, o yüzden dikkatli yaklaşın derim.

J3yTroJen

Katılımcı Üye
6 Nis 2012
678
0
Eklemekte fayda görüyorum, şimdilerde en iyi ücretsiz AV olarak dört program yarışıyor: Avira, Avast, AVG ve MSE. İstediğinizi deneyebilir, veya detaylı yorumları okuyabilirsiniz. Yalnızca güncel olmalarına dikkat edin.
Edit: AVG hız konusunda fena olmasa da detection rate'te pek iyi sayılmaz, o yüzden dikkatli yaklaşın derim.

Bilgilerin İçin tşk ederim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.