Sizce beynimizin yüzde kaçını kullanıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
Evet arkadaşlar benim görüşüm de çoğu insan gibi. %7 kullanıyoruz diyorum en fazla. Ama %25in üstüne çıkarsa telekinezi yoluyla cisimleri dokunmadan hareket ettirme gibi bir yeteneğe sahip olacağımızı düşünüyorum. Mesela kaşık bükme de telekinezinin başlangıç yöntemdir. Daha da fazlasını kullanabilirsek duyduklarımız ve gördüklerimizden çok daha fazlasını duyup görebileceğimizi düşünüyorum. Daha da ileri gidilirse çok çeşitli yapılar yapılabilir ve görünmezlik gibi olaylarında gerçekleşebileceğini öne sürüyorum.

Sizde görüşlerinizi Flood yapmadan saygı ve sevgi çerçevesinde belirtebilirsiniz arkadaşlar :) sizce yüzde kaçını kullanabiliyoruz ve kaçını kullanırsak ne olabilir?

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
69
Teşkilat
Bu çok saçma bence. %100lük performansını bilmediğimiz bir şeyin yüzde kaçlık bir oranını kullandığımızı nereden bilebiliriz ki.! Hem ayrıca kolumuzun, gözümüzün %100 ünü kullanabiliyorsak beynimizin neden %3 ünü 5 ini kullanalım ki.. Falan filan işte :)

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
Belki de kolumuzun da yüzde 5 ini kullanabiliyoruz. :) yüzde yüz de kolumuz bağımsız hareket edebiliyor belkide :) ayrıca belki inanmazsınız ama; uzaylıların da telepati yoluyla iletişim kurduğu söyleniyor. Bu da beyni geliştirip daha verimli kullanmaya bağlıdır. Geliştirirsek bizde o şeyleri yapabiliriz belki de :)

Daghanb

Katılımcı Üye
28 Şub 2013
409
0
Beynini hangi istikamette kulladığın daha önemlidir, yüzdelerde oranlarda debelenmenin lüzumu yoktur.

BeginHackTeam

Uzman üye
10 Ağu 2012
1,369
0
My World
NOT FOUND :D
İnsan beynini %1,25 kullanabilir en yüksek olarak kuşkusuz Albert Eintein %2.25 gibi kullanmştır.
Şimdi gelelim insan beynini %100 kullanırsa ne olur
%100 kullanıldığı zaman Allah'ın nasıl olduğunu bile bilir hee bir de telekinezi demişsin Telekinezi değil istediği her şey hakimiyeti altına alır :)

Bir de biz %1.25 kullanarak neler yapıyoruz baksanıza düşünün ki %100 nasıl olur :)

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
Yüzde yüz değil yüzde 30 ile telekinezi yapabiliriz dedim. Ama dediklerine kısmen katılıyorum Begin dostum

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
Ne %7 si güzel kardeşim.
yer yüzündeki herkes beyninin %3'ü zor kullanıyor . Bilimsel araştırması budur.
Dünyada buzamana kadar %5 ini kullanan 2 kişi vardı.

1. Albert Einstein

2. Mustafa Kemal ATATÜRK

Evrende olarak ise , beyninin %97'sini kullana varlıklar Uzaylılar olarak ispatlanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.