Sizce en iyi Taraftar Gurubu hangisi???

Sizce en iyi Taraftar Grubu Hangisi?

• ultrAslan

Oy: 31 25.8%
  • Carsi

Oy: 52 43.3%
  • GFB

Oy: 31 25.8%
  • DigerLeri?

Oy: 6 5.0%

• Kullanılan toplam oy
    120

d3xt3r

Katılımcı Üye
19 Ağu 2008
922
0
uzayda bir yerde
Bildigim en iyi iki taraftar grubu vardır Çarşı-Beşiktaş ve Yalı-Göztepe üstüne baska tanımam,özellikle Çarşı herkesin kabullemesi lazım ;)

Çarşı diger gruplara da karşı :D:D:D:D

Son düzenleme:

d3xt3r

Katılımcı Üye
19 Ağu 2008
922
0
uzayda bir yerde
sorduğunuz hata tabii ki gecekondu ve anti-x
çarşı kimmiş.kaç kere dövdük onları hala büyüğüz diye konuşuyolar

Kardes hayırdır sen kimi dövdün kac kere bol keseden sallamıssın ayrıca neden tahik edici seyler yazıyorsun kuyruk acın var galiba,büyüklük dövmekle mi oluyor,cocukluk yapmadan adam gibi seyler yazıcaksan yaz,hayali ürünler pesinde kosturma büyü biraz as kendini!!

bak kardeşim bu senle kaçıncı karşılaşmamız bana çocuk diyip durma.ben 25 yaşındayım.ankaragücünün her maçına giderim.gecekondunun davulcularından biri yakın arkadaşımdır.ewet geçen sene beşiktaş maçında geldiklerinde kavga oldu ve dövdük.ben hiçbi zaman yalan atmam.haberin olsun

Sor bi acaba neden diyorum,benimle yasıtsın ama yazdıkların cocuktan farksız,dövmüşsünüz bi de madalya taksalardı size,istanbul'a gidince siz de dayak yiyorsunuz ne oldu istanbul da niye davulunuz ötmüyor? Böyle sacma seylerin savunmasını yapma yada övünelecek birsey gibi bahsetme sen bunları yaparsın istersen yasın 70 olsun ben sana gene cocuk derim..

Son düzenleme:

abmaihpa

Katılımcı Üye
21 Haz 2008
420
0
yolcu rock bar
Kardes hayırdır sen kimi dövdün kac kere bol keseden sallamıssın ayrıca neden tahik edici seyler yazıyorsun kuyruk acın var galiba,büyüklük dövmekle mi oluyor,cocukluk yapmadan adam gibi seyler yazıcaksan yaz,hayali ürünler pesinde kosturma büyü biraz as kendini!!
bak kardeşim bu senle kaçıncı karşılaşmamız bana çocuk diyip durma.ben 25 yaşındayım.ankaragücünün her maçına giderim.gecekondunun davulcularından biri yakın arkadaşımdır.ewet geçen sene beşiktaş maçında geldiklerinde kavga oldu ve dövdük.ben hiçbi zaman yalan atmam.haberin olsun

CURVA SUD TEKSAS

Yeni üye
12 Ara 2008
4
0
İ N A D I N A T E K S A S T E K S A S şıklara TEKSAS I koymamanız büyük yanlışlıktır göz gözü esesi ANKARAGÜ nü de unutmamak lazım ANTİ-İSTANBUL

stalward

Katılımcı Üye
27 Eki 2007
509
6
KocaeLi
bende ultrAslan'ım ama kendimizi kandırmayalım. En ateşli taraftar çarşı.... Tebrik ediyorum kendisini... İnşallah bizde bir gün öyle oluruz....

-ORKA-

Katılımcı Üye
22 Nis 2009
282
0
bende fenerliyim ama objektıf olmak gerekirse çarşı diyicem

Manyaq_HAcER

Katılımcı Üye
27 Şub 2009
725
0
BİLECİK
GfB den Başka taraftar tanımam çarşı pazar stad kucuk dıye okadar cok ses cıkarıyor yankı yapıyor ses fizikçiler bıle acıklamıs

batuhan697

Üye
10 Tem 2009
67
0
Es
ben fenerbahçeliyim ama gerçekleri söyleyelim en iyi taraftar tabiki çarşı.burdan tüm çarşı grubunu bir fenerbahçeli olarak tebrik ediyorum.

alıtıdır:S

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
Bir kez daha teşekkür etme durumunda bıraktığınız için ne kadar teşekkür etsem az :eek:

Şaka bir yana, ezeli rakiplerimiz tarafından en iyi taraftar grubuna sahip olduğumuzu duymak gurur verici; tekrar teşekkürler arkadaşlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.