Sizce Grafiker Mi Yazılım Mühendisimi

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Yazılımı anlatırmısınız arkadaşlar programlama dillerinden mi bahsediyoruz yoksa web tabanlı web siteleri kodlamak mı?

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
35
-
Yaratıcılığın iyiyse grafiker ol :)
Teknik bilgin iyiyse yazılım mühendisi

Sonuçta aynı ekmeği yiyorlar programın yapılması için ikiside şart

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,234
1
Anadolu
Yazılımı seç ve hobi olarak grafik tasarım yap.
Çünkü yazılımı öğrenmek gerek, ders gerek. Grafikerligi hobi olarak yapa yapa kendini gelistirebilirsin

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
sanata yeteneğin varsa durma
Şöyle Anlatayim Ben Bölüm Seçeceğim Normalde Yaşımı Belirtmek İstemiyorum Ama Neyse 15 Yaşındayım Lise 1 Yani Ve Bilişim Veya Grafik Ve Fotoğrafçılık Bölümünü Seçiceğim Çizimim Biraz Kötü Ama...

Yazılımı anlatırmısınız arkadaşlar programlama dillerinden mi bahsediyoruz yoksa web tabanlı web siteleri kodlamak mı?
Hepsini Kapsıyor :)

Yaratıcılığın iyiyse grafiker ol :)
Teknik bilgin iyiyse yazılım mühendisi

Sonuçta aynı ekmeği yiyorlar programın yapılması için ikiside şart
Yaratmak Bir Tek Allah'a Mahsustur :trl Neyse İşin Ciddi Yanı Bazen Çok Perspektif Düşünebiliyorum Ve Çok Değişik Algılar Çıkıyor Ortaya Milletin Hoşuna Gidebileceği Ama Okadarda İyi Değil :trl

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.