Sizce Hangi Ülke?

Alycholic

Katılımcı Üye
20 Tem 2021
302
2
71
24
Selamlar. Bir savaş olsa hangi ülkenin yanında olursunuz : Almanya mı , yoksa Fransa mı?

//// Konu" siyasi taraftan eleştiriye kapalıdır. Sadece fikirleri öğrenmek istiyorum////

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
6
649
42
Bence Türkiye. Bu Daha güzel Halimiz. Afganları Ülkemize neden aldık onuda Bilmemekteyim. Memleket Afgan Doldu Suriyeli Doldu. Biz Türkiye Sevdalılarına Yer kalmadı gibi. İlerde Afganlılarda Toprak İstese Suriyelilerde Toprak istese bu Bölünme Olmayacakmı. Memleketimizin Bir Karış Toprağını neden Afganlılara verelim neden Suriyelilere verelim. Birileri Seçimden oyunu arttırsın diye Afganlılarıda İstemiş. Yazık. Daha Orman Yangınları Bitmeden Orman Arazileri Turizm ve Kültür Bakanlığına devr Oldu. Yanan Orman Yerlerinde Villalar Hoteller Yapılacak. Bu yerlerde Katara satılacak. Türkiyede Sata sata Birşey Kaldımı. En son Bildiğim Kadarıylan Ptt bile satıldı. Neden. Üstelik Orman Yangınlarını anlatan Haber Bültenlerinede Haber Yasağı Getirildi. Belediyelere Kayyum Atmış. Kayyumun Amacı Terörle Mücadele etmekti. Kayyum Belediyelerinde Sadece Başkanlar Değişti. Kayyum Belediyelerinde Pkk lı işçiler işten atılmadı. Hep Algı Olmuş herşey. Size Kayyum Belediyelerinde Çalışan Pkk lıların sıralı Listesini atsam Şok olursunuz. Muhsin Yazıcıoğlu Ölmeden Önce Bu Dönemleri Anlatmış. Kimimiz farklı Şehirlerdeyiz. Allah Rızası için Konuşun. Sizin Şehrinizede Afganlılar Gelmedimi.

Son düzenleme:

Alycholic

Katılımcı Üye
20 Tem 2021
302
2
71
24
Bence Türkiye. Bu Daha güzel Halimiz. Afganları Ülkemize neden aldık onuda Bilmemekteyim. Memleket Afgan Doldu Suriyeli Doldu. Biz Türkiye Sevdalılarına Yer kalmadı gibi. İlerde Afganlılarda Toprak İstese Suriyelilerde Toprak istese bu Bölünme Olmayacakmı. Memleketimizin Bir Karış Toprağını neden Afganlılara verelim neden Suriyelilere verelim. Birileri Seçimden oyunu arttırsın diye Afganlılarıda İstemiş. Yazık. Daha Orman Yangınları Bitmeden Orman Arazileri Turizm ve Kültür Bakanlığına devr Oldu. Yanan Orman Yerlerinde Villalar Hoteller Yapılacak. Bu yerlerde Katara satılacak. Türkiyede Sata sata Birşey Kaldımı. En son Bildiğim Kadarıylan Ptt bile satıldı. Neden. Üstelik Orman Yangınlarını anlatan Haber Bültenlerinede Haber Yasağı Getirildi. Belediyelere Kayyum Atmış. Kayyumun Amacı Terörle Mücadele etmekti. Kayyum Belediyelerinde Sadece Başkanlar Değişti. Kayyum Belediyelerinde Pkk lı işçiler işten atılmadı. Hep Algı Olmuş herşey. Size Kayyum Belediyelerinde Çalışan Pkk lıların sıralı Listesini atsam Şok olursunuz. Muhsin Yazıcıoğlu Ölmeden Önce Bu Dönemleri Anlatmış. Kimimiz farklı Şehirlerdeyiz. Allah Rızası için Konuşun. Sizin Şehrinizede Afganlılar Gelmedimi.
Azerbaycanda yaşıyorum dostum , bizde afganlar yok araplar var. Afgan muhabbetinide duymuştum geçen , gerçekten bende anlamıyorum neden afganları , suriyelileri ülkenize alıyorsunuz diye. Yani bi hayrı olmayan adamlar bunlar. Sadece ülkesinden kaçıp , beleşe koşanları ülkede tutmak çok saçma.

jkhacking

Uzman üye
25 Haz 2016
1,607
23
root
Kim kimin arkasına geçecek bu bile pek belli değil yöneticiler çok dönek.
Almanya veya Fransa'nın arkasında kim olur söyler isen ona göre cevap vereyim :d

darkswan

Katılımcı Üye
19 Haz 2021
254
139
KARS
o kadar haklısınız ki hocam oy sevdası yüzünden ülkede vatansever bırakmiycak hepimiz ekonomi olsun adelet olsun çok şikayetçiyiz nereye gidicek bu ulkenın halı ne olucaz biz genç kesim hiç bilmiyorum Allah sonumuzu hayır etsin

CsoD

Katılımcı Üye
18 Ağu 2021
264
112
THT FORUM
Evet bazı yerlerde haklı olabilirsin , Ama her şey den öte onlar bizim DİN KARDEŞLERİMİZ. Unutmayın MÜSLÜMAN MÜSLAMININ kardeşidir , bütün Suriyelilere , Afganlara vs. aynı muamele yapılmamalı diye düşünüyorum umarım dediğim anlatabilmişimdir.
İYİ FORUMLAR...

Proixy

Yeni üye
18 Ağu 2021
42
7
Bence ülkemizdeki mülteciler ülkemizi geliştirebilmek için çalıştırılmalı ve karşılığında barınma gibi hizmetler verilmeli.

Alycholic

Katılımcı Üye
20 Tem 2021
302
2
71
24
Evet bazı yerlerde haklı olabilirsin , Ama her şey den öte onlar bizim DİN KARDEŞLERİMİZ. Unutmayın MÜSLÜMAN MÜSLAMININ kardeşidir , bütün Suriyelilere , Afganlara vs. aynı muamele yapılmamalı diye düşünüyorum umarım dediğim anlatabilmişimdir.
İYİ FORUMLAR...
Evet biz müslüman kardeşiyiz. Ama üvey kardeş sayılırız. Ve üvey kardeşimin benim evimde kalmasını şahsen ben istemem. Ha normal bir şekilde iş için gelmişlerdir , para kazanmak için , ülkeye faydası olan birşey için gelirlerse tabiiki. Ama beleşe konmak için mülteci adıyla giriş yaparlarsa , o kardeşi ben istemiyorum

CsoD

Katılımcı Üye
18 Ağu 2021
264
112
THT FORUM
Evet biz müslüman kardeşiyiz. Ama üvey kardeş sayılırız. Ve üvey kardeşimin benim evimde kalmasını şahsen ben istemem. Ha normal bir şekilde iş için gelmişlerdir , para kazanmak için , ülkeye faydası olan birşey için gelirlerse tabiiki. Ama beleşe konmak için mülteci adıyla giriş yaparlarsa , o kardeşi ben istemiyorum
Fikrinize saygı duyarım..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.