Sizce Türkiye'nin en güzel şehri neresi ?

Sizce Türkiye'nin en güzel şehri neresi ?

• İstanbul

Oy: 44 39.6%
  • Antalya

Oy: 24 21.6%
  • İzmir

Oy: 26 23.4%
  • Ankara

Oy: 7 6.3%
  • Çanakkale

Oy: 10 9.0%

• Kullanılan toplam oy
    111

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
orda hiçbir ülke ve şehir yazsaydı ona basardım çünkü;
dünya artık yaşanılcak biyer değil heryer beton ve hurda yığını bisiklet kullanıp doğayı koriyim diyen 1 adam bulamazsınız anca reklamlara çıkıp para karşılığında hava atarlar ama görünen yüz daha berbattır artık dünyanın yaşanılcak yer olmadığını düşünenlerdenim hatta FB sayfası bile açabilirim... baya insan gleir beğenir..

istanbul = heryer çöp & araba & toz & manevi kirlilik

izmir = heryer cıbıl cıbıl kızlar göz zevkimi bozuyor kışın heryeri açık gezebiliyolar nereye baksam hep varlar

ankara = araba & beton yığınından geçilmiyo havası çok kirli

antalya = izmirdekilerle aynı &&& artık pkklılar orayada damladı onlar yüzünden orman kalmıycak şehirdeki ormanın %24 kadarı kül oldu havası çok kirlendi arabalarla dolmaya başladı

çanakkale = baya yazdım daha ne yaziyim artık?

bir ülkedeki nüfusun sayısının 3 katı kadar gereksiz kirlilikler olursa yaşanılmaz yer olur... boğazdan bir ara çıkan ölü balıklara şaşmıyorum doğrusu balıklar intihar edip boğuluyorlar :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.