Size benden rat önerisi (Aradığımı buldum)

smeagol343

Katılımcı Üye
14 Kas 2010
685
2
Xtreme RAT 2.9 (Temiz ve ispatlı)

Arkadaşlar günlerce raatları test ettim. Fakat bu rat ile Dark Comet'ten daha stabil bağlantı aldım. Bunu bizzat kendim denedim, varsa itirazı olan indirsin bir yerden kullansın.

"Xtreme Rat 2.9"

İşte bugün aldığım bir görüntü:

Uploaded with ImageShack.us

Hiçbir şekilde bğlantı kaybı olmuyor. Masaüstü sorunsuz izleniyor. Dosya yöneticisi sorunsuz. Eğlence menüsü güzel. Kararlı bir rat. Kamera, şifre alma, keylogger sorunsuz çalışıyor. Şifrelerle bir ton metin belgesi oldu. Rat seçiminde kararsız arkadaşlara duyurulur.

Temiz sürüm: İNDİR

Rar şifresi: turkhackteam

İçindeki Rarın Şifresi:123

Not: Port açamayan arkadaşlar olursa, Team Viewer'den yardımcı olacağım açık olduğum zamanlarda. Yeni sistemde no-ip üyelik alma ve çalıştırmayı da anlatacağım ufak bir video ile. Kısacası benden sonra RAT kullanamayan kalmayacak. Kolay gelsin herkese.

Edit//

Serverim fud'ken yedirdim. Kullanıcıların hepsinde, ESET, AVAST, MİCROSOFT var. Şu an 3'ü de yakalıyor serverin fudluğu geçmiş, ancak antivirüsleri silemiyor. İzliyorum, ESET 9873 kere silinerek temizlendi karantinaya aalındı uyarısı verdi. Ve reset istedi. Kurban reset attı, aha gitti dedim. 2 dakika sonra bağlantı geldi. :) Serveri oluştururken birkaç özelliği işaretlemeyi, mutex değişimi yapmayı vs unutmayın. Bir de serveri sakla özelliğini unutmayın.

NOT: Arkadaşlar, aslında bu konuya link koymayacaktım. Forumda zaten Xtreme 2.9 sürümü paylaşılmıştı. Ancak sürekli yardım bölümün veya bu bölümdeki konular altına hangi ratı kullanmalıyım gibi yorumlarınızaa cevap olarak bu konuyu açtım. İstek üzerine de bendeki temiz sürümleri upload edip link koydum. Bir de Facebook'dan veya MSN'den ekleyenlere elimden geldiği kadar Team Viewer ile uzaktan yardımcı olmaya çalışıyorum.

LİNKLER YENİLENMİŞTİR!

Son düzenleme:

procu01

Uzman üye
21 Ağu 2011
1,001
4
Kardeşim yararlı konu saol bende bunu aryordum ama link bi türlü bulamadım
ve şunu sormak istiyorum nasıl o kadar kurban yaptın ve ne kullandın belirtirmisin.

smeagol343

Katılımcı Üye
14 Kas 2010
685
2
Kardeşim yararlı konu saol bende bunu aryordum ama link bi türlü bulamadım
ve şunu sormak istiyorum nasıl o kadar kurban yaptın ve ne kullandın belirtirmisin.

Kurbaan yapmak sosyal mühendisliğine kalmış birşey, yapacağın paylaşımın açıklamasına öyle şeyler yazmalısın ki, adamlar taratmaya bile ihtiyaç duymamalı. Crypter source bulup kendin fudlarsan başarılı olursun. Milletin paylaştığını kullanma. Çünkü onu herkes kullaanıyor, kısa zaman içinde antivirüsler tanıyor. Bazı kendini bilmezler de virustotalda taratıyor crypteri, öyle ne gizlilik kalır ne birşey. O yüzden crypter paylaşmak istemiyorum. Ratı arıyorsan, bendeki temiz sürüm, upload edebilirim.

Alcatraz7

Yeni üye
24 Eki 2012
30
0
smeagol343 kardeşim ben mesela bir programla birleştirdim keyloggeri veya resimle adamın illa indirip resmi tıklamasımı lazım ?

smeagol343

Katılımcı Üye
14 Kas 2010
685
2
bu arada XtremeRATv2.9 rarın şifresi ne

dostum guvendım kullanıcam.. spynet de cok baglantı kaybı oluyor.. rar pass verırmısın ??

aynen 2.rarın şifresi ne?

2. rarın şifresini atabilirmisin binbaşım

2. rarın şifresi nedir kardeş ?

Hepinizden tek tek özür diliyorum, 2. rar pass konuya eklendi.

smeagol343 kardeşim ben mesela bir programla birleştirdim keyloggeri veya resimle adamın illa indirip resmi tıklamasımı lazım ?

Evet kardeşim, çift tıklayıp çalıştırmazsa olmaz. Tıklamalı ki, etkisini göstersin bağlantı alabilesin.

Son düzenleme:

smeagol343

Katılımcı Üye
14 Kas 2010
685
2
xtreme rat server bozmayan crypter da verebılırmısın kardesım cok yararlı olacak :)

Dark Comet gibi değil kardeşim, Spy Net'teki tüm fonksiyonlaar burda var, fazlası ise bağlantı stabil. Crypterler bozmaz yani serverini :). Şu an elimde yok hazır cypter. Olursa paylaşırım zaten.

aS_shaBi

Katılımcı Üye
28 Eyl 2009
556
0
istanbul
su anda denedım cok super ya :) spynet kullanıyodum baglantı 2 gun sonra kayboluyordu.. bunda sıfrelerıde cok rahat alabılıyosn spynet de sorun vardı o yonden. + bı ozellıgıde spynet de webcam ızlemek ısteyınce karsı tarafa kamera uyarısı gıdıyordu ızleyemıyordum kamera. ama bunda oyle degıl tek tıkla acılıyor kamera :) cok tesekkur ederım. herkeze tavsıyemdır . darkcomet spynet halt etmıs bır suru ıvır zıvır.. ama xtrme rat kullanımı kolay bır rat.. herkeze tavsıyemdır denendı :) tesekkurler

Alcatraz7

Yeni üye
24 Eki 2012
30
0
Dark Comet gibi değil kardeşim, Spy Net'teki tüm fonksiyonlaar burda var, fazlası ise bağlantı stabil. Crypterler bozmaz yani serverini :). Şu an elimde yok hazır cypter. Olursa paylaşırım zaten.

Kardeşim bu ratta no ip aldım no ip açık port açık ben server oluşturduğumda kendim tıkladığımda görmem lazımmı yoksa sadece başkalarımı vede sen bunları millete nasıl yedirdin :D

Alcatraz7

Yeni üye
24 Eki 2012
30
0
Üst üste yazma kardeşim, post olur. O da yasak. Mesajın alt kısmında değiştir yazar, ona tıklayarak mesajın altına ekleyebilirsin. Bir de sana özel mesajdan msn gönderirim. Eklersin, takıldığın yerlerde yardımcı olurum.

Gönder kardeşim bekliyorum facebookta takılırım ama msn de girerim senin için Bekliyorum mesajını :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.