Sizi hack'lemeye çalışanların kullandıkları yöntemler ( Okuyun ve Dikkatli Olun! )

blntdrcn

Yeni üye
1 Ocak 2012
10
0
bu işlemleri tek tek yapılışıda anlatılsa idi bizim gibi acemiler ve yeni başlayanlar çok şey kapmış olabilirdi.. örneğin.. tşker...

blntdrcn

Yeni üye
1 Ocak 2012
10
0
o kadar acemilyiz ki iki s efer aynı mesajı yazmışım ne demek istediğim anlaşılıyo galiba :D
veya önceden bunlar açıklanmışta olabilir.. şu sayfayabak bu sayfaya bak gib iyönlendirmeler çok iyi olacak hocam.. hem sizler aynı şeyleri defalarca anlatmayacaksınız ve aynı sorulara muhatap kalmayacaksınız.. malum bu işin meraklısı çok... :)

AnksiyeteAnksiyete

Yeni üye
24 Şub 2012
2
0
Arkadaşlar,
Ben facebooktan biriyle tartıştım.Bana facebookun sol üst tarafından da görünen ''mail'' bölümünden mesaj yolladı.Ben de açtım mesajı ama link falan yoktu.Sizce linksiz bir mesajın facebook adresim için bir tehlikesi var mıdır?
LÜTFEN CEVAP VERİN!
SAYGILAR...

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.