sizilan bi̇r wi̇fi̇deki̇ ci̇haza neler yapilabi̇li̇r?

3 Tem 2021
69
18
Merhaba. Sızılan bir WİFİ'daki cihaza neler yapılabilir? Ne kadar bilgi toplanabilir? Bu sızma işlemi için önerdiğiniz tool var mıdır? Kaynak-öneri-video önerileriniz var ise paylaşır mısınız? Teşekkkürler

t00r

Üye
20 Şub 2021
83
33
ben olsam modemdeki dns sunucularını kendi kuracağım bir dns'e yönlendirirdim.Örneğin bulunduğum ortama göre fake bir site yazıp sallıyorum X İnternet Sağlayıcı Bilgilerinizin Doğrulanması Lazım gibi oradan yürürdüm.

Cptax

Üye
17 Tem 2021
83
23
18
Merhaba. Sızılan bir WİFİ'daki cihaza neler yapılabilir? Ne kadar bilgi toplanabilir? Bu sızma işlemi için önerdiğiniz tool var mıdır? Kaynak-öneri-video önerileriniz var ise paylaşır mısınız? Teşekkkürler
MITM saldırıları yapılabilir arp spoff yada dns spoff gibi

Ne demek. MITM artık eskide kaldı gibi bir şey.Araştırmanızda fayda göreceğim konu başlıklarını yazayım belki işnize yarar. Evil Twin, HSTS Bypass, oradan daha farklı konu başlıklarını görebilirsiniz
Yok hocam be MITM saldırıları eskide kaldığını zannetmiyorum

Dinara

Yeni üye
5 Nis 2021
2
0
Telefonumu bu saldırılardan nasıl korurum lütfen yardımcı olun
Telefonum ıphone ve sürekli garip davranıyor ne yaptıysam kurtulamıyorum ele geçirildi

MR12

Yeni üye
16 Ara 2020
4
0
Telefonumu bu saldırılardan nasıl korurum lütfen yardımcı olun
Telefonum ıphone ve sürekli garip davranıyor ne yaptıysam kurtulamıyorum ele geçirildi
ortadaki adam saldırısından korunmak için wifi şifresini değiştirebilirsin belki wifi şifresini kırmış olabilirler bir de 192.168.1.1 den arp listesine bakarak hangi ip adreslerinin bağlı olduğunu görebilir farklı bir ip adresi varsa onu ağdan atabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.