Sizin Linux tavsiyeniz ne?

Tavsiyeniz hangisi?

• Bodhi Linux

Oy: 0 0.0%
  • Ubuntu MATE

• Lubuntu

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .

Deuss

Yeni üye
27 Şub 2019
38
4
Dünya
Yazılıma merak saralı 5 ay felan oldu daha önceden ubuntu yu denemiştim yaklaşık 1 aydır da pardus kullanıyorum fakat ubuntuya göre biraz daha kısıtlanmış hissettirdi kendimi yeni bir linux dağıtımını denemek istiyorum tavsiyeniz nedir?

PC özellikleri;
-İşlemci : Intel Core i5-3210M up to 3.1GHz 3MB

-Bellek : 4 GB DDR3 1600 MHz PC3-12800

-Ekran Kartı : nVidia GeForce GT620M 1GB VRAM

-Modem-Ethernet : Gigabit (10/100/1000 Mbit)-LAN (Ne kadar gerekli bir bilgi bilmiyorum da)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.