SK Crypter V1.4 | %100FUD | RUNTIME | Bomba Sürüm!|

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SiyahKodcu

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
651
2
Ankara
SK Crypter V1.4 | %100FUD | 0/38 | RUNTIME | Bomba Sürüm!|

Öncelikle herkese merhaba ,

Belki bildiğiniz üzere SK Crypter V1.3 ( SiyahKod Crypter V1.3 ) çok fazla ilgi görmüştü ve bu yüzden bende yeni crypter yapmaya karar verdim. Öncelikle bana pmden veya yorum yoluyla yeni sürüm ne zaman gelicek diyenlere yarın-yakın zamanda dediğimi açıklıyayım ; GoksuGrafik ( konularına bakmanızı öneririm çok iyi birisidir :) ) ile birlikte %100 FUD Crypter yapmaya karar verdik ve başladık işe koyulmaya. Her ne kadar %100 FUD Yapsamda hep Serveri bozuyordu. Bu yüzden bir süre ara verdik ve ben gene SK serisi olan seriye devam etme kararı verdim. Bu yüzden yeni sürüm gecikmeli geldi.

Bomba sürüm olmasının sebepleri ; en iyi özellikler bu sürümde :)

Özellikler;

- %100FUD

- Server bozmuyor

- Runtime ( bellekte çalışıyor )

- VB.NET Yerine C# kullanılan ilk sürüm.

- Yeni Logo :)

- İlk kez Stub koyduğum sürüm :trl

Çalıştığı RAT Programları ;

- Spynet = Denenmedi

- NanocoreRAT = Olumsuz

- NjRAT = Olumlu

- DarkCometRAT = ( 5.3.1 - FWB Kapalı Olmalı ) = Olumlu

- Keylogger Programları = Denenmedi
Sistem Gereksinimleri ;

- .NET Framework 4.5 veya daha üstü

- Windows XP veya daha üstü

Link : İndir Crypter rar

Crypted Server Tarama Sonucu : Crypted.Exe | 0/38 | NoDistribute

RUNTIME KANIT :
N18JWQ.png

Minimum; 15 Teşekkür almış - 50 mesajı olan - 3 teşekkür etmiş - 2 konu açmış kişilere teşekkür ederlerse verilcektir.

Sebep; Foruma sadece crypter için üye olan akıllıların bu crypterden yararlanmaması için

Kod:
CRYPTERİ REDMAMA(RAZOR)UN PAYLAŞTIĞI PROGRAMLARIN YARDIMI İLE YAPILMIŞTIR - LÜTFEN BUNU GÖRÜYORSANIZ REDMAMAYADA 1 TEŞEKKÜRÜ HOR GÖRMEYİN ÇOK İYİ CRYPTER YAPIYOR VE EĞİTİCİ VİDEOLAR HAZIRLIYOR :)

Son düzenleme:

alpellario

Üye
7 Eki 2009
74
0
Dediğin kadar mesajım veye teşekkürüm yok . Zaten üyelikler kapalı kimse bunun için üye olamaz. Hesap açma tarihimi görürsen umarım banada yollarsın. Ellerine sağlık iyi forumlar

Mr.00

Uzman üye
14 Mar 2017
1,010
2
Ankara
Ellerinize sağlık Çok teşekkürler :) ama şartlarım tutmuyor sanırım ama şöle kanıtlasam kendimi 2. dönem web hack tim indeyim :) foruma crypter için değil bilgi için üye oldum :D

SiyahKodcu

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
651
2
Ankara
Onaylandi. //Temiz

Teşekkürler hocam :)

Dediğin kadar mesajım veye teşekkürüm yok . Zaten üyelikler kapalı kimse bunun için üye olamaz. Hesap açma tarihimi görürsen umarım banada yollarsın. Ellerine sağlık iyi forumlar

Profilinizi incelicem , gönderilebilir halde ise gönderirim :)

Ellerine sağlık

Teşekkürler :)

Ellerinize sağlık Çok teşekkürler :) ama şartlarım tutmuyor sanırım ama şöle kanıtlasam kendimi 2. dönem web hack tim indeyim :) foruma crypter için değil bilgi için üye oldum :D

konu sayınız yeterlidir - teşekkür sayısını zaten hızlıca kazanabilirsiniz fazla limit koymadım , mesaj sayısına gelirsek... 6-7 Saat içinde ( zaten fazla bir süre değil ) atabilirsiniz. Yani kısacası kısa zaman içinde gereksinimleri karşılıyan profile sahip olabilirsiniz :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

sefa02

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
564
2
Topraktan
Bu arada ( 5.3.1 - FWB Kapalı Olmalı ) ne anlama geliyor hocam anlatırmısınız veya onu nasıl kapatıcaz

SiyahKodcu

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
651
2
Ankara

MWM

Üye
15 Mar 2017
215
1
eline sağlık fakat görsele yoğunluk verip güzel bir konu yazabilirdin ...

ayrıca runtime deyip kaynak izleyicisini koymuşsun bu runtime olduğu anlamına gelmez

bellek üzerinde test edilmelidir antivirüs üzerinde ve sisteminde hangi av var yazmamışsın

SiyahKodcu

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
651
2
Ankara

:RpS_flapper::RpS_flapper::RpS_flapper::RpS_flapper:

eline sağlık fakat görsele yoğunluk verip güzel bir konu yazabilirdin ...

ayrıca runtime deyip kaynak izleyicisini koymuşsun bu runtime olduğu anlamına gelmez

bellek üzerinde test edilmelidir antivirüs üzerinde ve sisteminde hangi av var yazmamışsın

Dostum Run-Time anlamı ram üzerinde ( bellek ) çalışması demektir buda bellek üzerindede çalıştığı anlamına geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.