Skype açılamıyor. Bu bilgisayarda halen bir oturum açmış bulunmaktasınız HATASI

SagopaKajmer Kolera

Katılımcı Üye
3 Nis 2012
738
1
Nereye..
Beyler şimdiye kadar skypeta bi sorunum yoktu. Ama bugün açarken bu hatayı verdi işte. Halbuki skype falan açık değil. Görev yöneticisinden bakıyorum arkaplanda çalışıyor gözüküyor, işlemi sonlandır diyorum erişim engellendi diyor. Başka bi hesapla falan uğraştırmayın, çözümü bilen varsa lütfen yardım etsin. Ayrıca baktım diğer forumlarda %appdata%'yla alakalı şeyler var onları da denedim ama benim skype klasörümün adı değişmiyor çalıştığı için. Acil yardım

Hexphase

Üye
25 Tem 2013
229
0
-Root/
Dial-a-fix diye bi program önerebilirim skype degilde bir oyunda aynı sorun oldu işlem sonlanmıyordu bu programla kapatabiliyordum ve sorunum çözülmüştü denemenizi öneririm

JustWach

Uzman üye
22 Haz 2015
1,057
0
Evden
1-Skype'ı Görev Yöneticisinden kapatın (Ctrl+Alt+Delete).
2-Çalıştır kısmına %appdata% yazın.
3-Açılan klasörde bulunan Skype klasörünü yeniden adlandırın (örneğin Skype_Eski vs.).
4-Skype'ı yeniden başlatın.

JustWach

Uzman üye
22 Haz 2015
1,057
0
Evden
ayrıntılarda 3 tane skype.exe var tıklıyorum sonlandır diyorum işlem başarısız diyor erişim engellendi

1. Çözüm Bilgisyarı Yeniden Başlat
Skype Sonlandır Dene

Olmassa

2.Çözüm Skypei "Iobit Uninstaller"adlı PRogramla kaldır internetten araştır
Kaldırıldıktan Sonra Programda Powerful Scan Olcak Ona bas Bekle Regedit Dosyaları
açılcak Hepsini sil

%appdata% ile tekrar dene

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.