smarTv - Canlı Televizyon İzleme Programı Geliyor!

kaymakasm

Katılımcı Üye
19 Nis 2015
266
1
Herkese merhabalar arkadaşlar bugün yine güzel bir projenin ilk adımlarını atmış bulunuyorum. Video Detector üzerinde uğraşlarım devam ederken arada böyle güzel programlar iyi gider diye düşündüm.
Program canlı televizyon izleme programıdır. Gecko kullanarak geliştiriyorum. Aynı zamanda bidirimlerimden haberdar olmanız içinde yanda bir picturebox bulunuyor. bu picturebox siteden veriyi çekerek size yansıtıyor. Bu programımda bulunmasını istediğiniz özellikler ve kanllar varsa söyleyebilirsiniz.
Ekran görüntüsü
J2p0EY.png

ENSBLT

Üye
21 Kas 2015
94
0
bu çeşit programlar zaten mevcut

Visual Basic giriş derslerinde kodları bile veriliyordu sanırsam

kaymakasm

Katılımcı Üye
19 Nis 2015
266
1
bu çeşit programlar zaten mevcut

Visual Basic giriş derslerinde kodları bile veriliyordu sanırsam

Bu çeşit programların çoğu hatta hemen hemen hepsi media player kullanarak yapılıyor. Benim programımda ise bu durum gecko fx den yararlanılarak yapılıyor. yani hazır bir mms kodlarıyla yapılmıyor program.

kaymakasm

Katılımcı Üye
19 Nis 2015
266
1
Arkadaşlar kanalların kodlaması bitti. Şimdi de diğer işlerle ayarlar vs. uğraşıyorum. Yarın yayında olacaktır büyük ihtimal program. Bazı kanallar HD olarak ssizlerle olacak. Küçük bir ekran görüntüsü:

WA8Yggu.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.