>[SMM]Smm Script Cron-Job İşlemi

NySky

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
671
0
Grafikmania
İyi Günler, Hayırlı Cumlar THT Ailesi
Uzun zamandır smm script ile uğraşıyorum. Kendi kodladığım bir sitem var, ucuza script satışı ve api de sağlıyorum fakat reklam olmaması nedeni ile site adresi veya ismi vermeyeceğim.
Benim sorunum şu ki; instagram güncellemeli sonucunda api bozuldu ve başka bir smm sitesinden api çekmek zorunda kaldım. Sitemde birisi sipariş verdiğinde sipariş tamamlansa dahi beklemede yazıyor. Sorun Cron-Job tanımlamamamda fakat bunun için cpanelde cron-job kısmına hangi kodun yazılacağını bilmiyorum.
İnternette bayağı araştırdım fakat derdime çare bulamadım. Aranızda bilen, smm satışı yapan veya bu işler ile ilgilenen birisi olabileceğini düşünüyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.