Sniper yada Max Payne tarzı oyun önerisi

LikeForYou

Uzman üye
25 Eki 2015
1,765
2
114
.
Sniper Ghost Warrior 2'yi çok sevmiştim.Gizlilik vardı, gizlilikte seviyorum.Sniper Elite 3'te denedim lakin pek tatmin etmedi.Gizlilik var sniper oyunuda sniperada bir susturucu taksaydınız arkadaş.
Neyse konuyu saptırmadan dediğim gibi Max Payne gibi deşmeli parçalamalı stres atmalık yada taktiksel, gizlilik, sniper tarzı oyun önerilerinizi bekliyorum.Bu arada şuan Spec Ops The Line iniyor...

rareg

Katılımcı Üye
22 Mar 2018
661
0
🆁
Yani biraz konu dışı kalabilecek bir oyun "Skyrim".Oyunda gizlilik üzerinde ilerleyebilirsiniz ve dediğiniz gibi parçalamalı... ve birçok mod yükleniyor.

Eğer oyunu anlarsanız çok rahat 500 saat oynarsınız.

Bu arada skyrimi crack şekilde indireyim deme internette çoğunlukla special edition sunuluyor onunda mod desteği az ve virüs var çoğu oyunda...

Skyrimi parayla steamdan 31 tlye alabilirsin.

Bilmiyorum şuanda Spec Ops The Line oyununu crack indirip indirmediğini ama eğer crack indiriyorsan bu haramdır.

Tabii ki hiç kimseye karışmak istemem ama eklemek istedim

Ek : Skyrimin max payne veya sniper elite yle hiç alakası olmadığını söyleyeyim.Gizlilik ve parçalama vb dediğin için önerdim.

Son düzenleme:

LikeForYou

Uzman üye
25 Eki 2015
1,765
2
114
.
Yani biraz konu dışı kalabilecek bir oyun "Skyrim".Oyunda gizlilik üzerinde ilerleyebilirsiniz ve dediğiniz gibi parçalamalı... ve birçok mod yükleniyor.

Eğer oyunu anlarsanız çok rahat 500 saat oynarsınız.

Bu arada skyrimi crack şekilde indireyim deme internette çoğunlukla special edition sunuluyor onunda mod desteği az ve virüs var çoğu oyunda...

Skyrimi parayla steamdan 31 tlye alabilirsin.

Bilmiyorum şuanda Spec Ops The Line oyununu crack indirip indirmediğini ama eğer crack indiriyorsan bu haramdır.

Tabii ki hiç kimseye karışmak istemem ama eklemek istedim

Ek : Skyrimin max payne veya sniper elite yle hiç alakası olmadığını söyleyeyim.Gizlilik ve parçalama vb dediğin için önerdim.

Her oyunu korsan indirmem, her oyunada para vermem.
Oyun, teroristlerin Türkçe konuşturulduğu bir oyun.Bu insanlara neden para kazandırayımki ?
Hakeden oyunsa elbet veririm para, steam hesabımda bir çok oyun bulunmakta.
Bu arada skyrim oyununu deneyeceğim bir iki kişi daha öneriyordu.

Spec Ops The Line beğenmedim indirdiğiniz 5 gb'ye yazık...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Headron

Uzman üye
19 Mar 2017
1,213
0
Assassin's creed veya serilerini oynadınız mı ? sniper tarzı değil ama efsane bir şey yaaa :D

LikeForYou

Uzman üye
25 Eki 2015
1,765
2
114
.
Assasins creed serilerinden nefret ediyorum adeta.
Hitman sniper da çok kısa tek bölümlük oyun diye duymuştum bu arada teşekkürler.

LikeForYou

Uzman üye
25 Eki 2015
1,765
2
114
.
Call of Duty Modern Warfare serisini bitirdim.
KingOfReal konuda belirttiğim gibi sniper elite serisini büyük hevesle almama rağmen tatmin etmedi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.