Şok Modem HACk ile Pc HAck Videolu Detaylı Anlatım

warrior_cambaz

Katılımcı Üye
14 Tem 2007
529
8
İstanbul
Anonymous bakarmısın yha ben turkojan 4 indirdim kurdum pc ye bi baktım konusma penceresınden adamın birisi bana bısıler yazıyo yok pc ni çökerticem mail şifrelerini çalıcam bende direk neti kestım ve pc geri zaman dındurdum spyware taraması feln yaptım da gitmemiştir diye supyeliyim bunu nasıl halledebılırız :(

erayy888

Yeni üye
14 Eyl 2008
1
0
çok sağolasın ama ben bunları yapabiliyorum pc ye sızamıyorum çok uğraştım olmadı videosunu ekledim demişsin ama link çıkmamış galiba

komando 55

Yeni üye
26 Haz 2007
3
0
ya bide adamın ip bulduk şimdi explorer dan ip girince modem bölümü geiyo haclıyon ama ip yazıyon zaman asımına ugardı diyo bunun ksın çözümü nedr üzerinde calşsıyom ama bişey cıkmadı karsı tarfın firewallı cok zor kırılıyo....

komando 55

Yeni üye
26 Haz 2007
3
0
tşk bu progrmalar baya işle yaradı yanlız bası serverelara ulasırken paralo soruyo modem paralsı hariç pc giriş bunu nsıl geceriz yoksa portan 21 portan file tarnfrden mi acacaz ısın uzunana kacamak ıstemıyom progrmalar için cok cok sagol eline saglık..bilgine saglık...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.