Şok Şok(msn De İzİnsİz Wapcam(nİtro Cam Degİl)++antİ VİrÜse Yakalanmaz %100 Garantİ

gta3

Yeni üye
25 Haz 2007
3
0
olmuyor yavv alahalal kendi pc nizde oluyor ama baskasının pcde oluyor bendede olmadı denedim aynı yazanalrı yalanmı söylüyoruz

leon01

Yeni üye
21 Eki 2007
46
0
1 ay oldu bende var bu program yaw kendinizde deneyin diyosunuz tamam oluyo kendimde denedim ama senin orda verdiğin rakamlar benim ip numara değilki karşı tarafın ip numarsını yazın çıkar diyosun ben kendimi senin verdiğin numaralarda izledimse karşı tarafa ne yazıcam

aliseriati

Yeni üye
22 Kas 2007
5
0
BEN YUKLEDİM UYGULADIM ..ama sayılar sıfırlanınca tekrar bastan saymaya baslıyor ve goruntu hic gelmiyor..simdi benim pc imde vdeo goruntusu kayıtlı degil demekmi bu

13 Kas 2007
63
1
istanbul
banned-x paylasımlarını takıp edıorum gusel calısmaların var tbrkler.. inş bızde zamanı gelınce faydalı bıseler yaparızz.. paylasım ıcın saoll

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.