Sokak Hayvanlarına İşkence Edenlere Ne Yapabilirim ?

bayatekmek11

Yeni üye
1 Eyl 2023
7
1
Demek istediğim internete kendini yücelten sokakta hayvanlara işkence eden veletleri diyorum acaba bu arkadaşa karşı ne yapabilirim??

Son düzenleme:

CH

Asistan Moderatör
28 Ocak 2019
1,558
10
729
Siber
Selamlar,
Öncelikle aramıza hoş geldiniz.

Forum Kuralları:

Konu Düzen Rehberi:

Sorunuzu Yardım Merkezi'nde konu olarak açabilirsiniz:

Esenlikler Dilerim ..

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,427
49
973
Merhabalar

Polise şikayet edebilirsiniz veya kişinin hesaplarını hayvan hakları derneklerine verebilirsiniz onlar ilgileneceğini düşünüyorum sizin illegal bir biçimde bir şey yapmanız başınızı ağrıtabilir.

İyi Forumlar

MrMaXim

Katılımcı Üye
16 Eki 2020
434
8
234
Yeşil Olan Yerler
Demek istediğim internete kendini yücelten sokakta hayvanlara işkence eden veletleri diyorum acaba bu arkadaşa karşı ne yapabilirim??
Dostum hayvan polisi diye bir şey var artık Türkiye'de. Şikayet oluştur kesinlikle hafife alınabilecek bir suç değil bu. Buradan o dilsiz varlıklara zulüm yapan herkesi lanetliyorum. Böyle konular gördüğünüzde kesinlikle bu konuların altında kalmayın. Hiçbir şey yapamazsan bütün sosyal medya hesaplarından paylaşım yap. Bu konu büyüsün. Küçücük canlardan ne istiyorlar anlamıyorum. O canlardan birini kurtaran biri olarak neler çektiklerini 1 gözden gördüm. Evcil hayvanımın bize alışması bir yıldan fazla sürdü her ses de korkuyordu altına yapıyordu. Şerefsizler zincirle dövmüşler hayvanı anahtar sesini falan duyduğunda zincir zannedip ağlıyordu korkuyordu kaçıyordu. Ama Allah'a şükür şu an 5 yılımız geçti. Şu an her şey güzel. O da rahat bende.

13 Mar 2023
220
50
Star Stream
Dostum hayvan polisi diye bir şey var artık Türkiye'de. Şikayet oluştur kesinlikle hafife alınabilecek bir suç değil bu. Buradan o dilsiz varlıklara zulüm yapan herkesi lanetliyorum. Böyle konular gördüğünüzde kesinlikle bu konuların altında kalmayın. Hiçbir şey yapamazsan bütün sosyal medya hesaplarından paylaşım yap. Bu konu büyüsün. Küçücük canlardan ne istiyorlar anlamıyorum. O canlardan birini kurtaran biri olarak neler çektiklerini 1 gözden gördüm. Evcil hayvanımın bize alışması bir yıldan fazla sürdü her ses de korkuyordu altına yapıyordu. Şerefsizler zincirle dövmüşler hayvanı anahtar sesini falan duyduğunda zincir zannedip ağlıyordu korkuyordu kaçıyordu. Ama Allah'a şükür şu an 5 yılımız geçti. Şu an her şey güzel. O da rahat bende.
yakalanan elemana ne oldu çok merak ediyorum bu kadar abartı bi senaryoya denk gelsem kemerle sıkılana kadar döverim herhalde bende onu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.