Sokakta kaldım!

erenakgul3

Yeni üye
19 Şub 2016
30
0
Arkadaşlar merhaba konunun sebebine derin girmek istemiyorum çünkü çok uzun sürecek biliyorum yaklaşık 1 haftadır evsizim ve gidecek biryerim yok yanımda birde kardeşim var birlikte sokakta kaldık günlerdir hastane acillerinde sabahliyoruz bi kac parca kiyafetimiz var sadece yanimizda eğer bir tavsiyenuz varsa duymak isterim ayrıca borç olarak bile olsa bi miktar para göndermek isterseniz çok sevinirim yanlış anlamayın söylediklerimi lütfen aklıma başka bir yer gelmedi buraya yazmak istedim konunun detaylarini burda sormayın lütfen burda açmak istemiyorum hepinize iyi günler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.