Sokaktaki Dostlarımıza Destek Olmak İster Misin?

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,705
3,007
Sokaktaki Dostlarımız İçin Bir Fikrimiz Var!

Sokakta yaşayan dostlarımızı unutmadık ve bir kampanya başlatmaya karar verdik. Resmi discord sunucumuzda sizlerin alacağı Special VIP gelirlerinin tamamı ile sokak hayvanlarımızın mama ihtiyacını karşılayacağız.
Special VIP Üyelik Ücretleri

1 Aylık ↔️ 30
3 Aylık ↔️ 80

6 Aylık ↔️ 150
Special VIP Avantajları

▸ İsteğe Özel Tasarım Yaptır.
▸ Yazılım, Hacking, Tasarım, Sosyal Medya Ve İstihbarat Hakkında Merak Ettiğini Öğren.
▸ İstediğin Bir Yönetici İle Röportaj Yap.
▸ Özel Doküman Ve Ücretsiz Kurslar;
- Hacker Eğitim Seti
- Siber Güvenlik Eğitim Seti
- Sosyal Mühendislik Arşivi
Detaylar İçin Tıkla

Eğer destek olmak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.
Reiɴα

Katılmak İçin Son Gün: 24 Nisan 2022

5 Nis 2022
156
46
Uzaydan
Sokakta Aç Olan İnsanlar ve Aç Olan Hayvanlar Mevcuttur. Pardon Ama Bu Yardım Aç Olan İnsanlara mı Aç Olan Hayvanlara mı gidecek. Yinede Yardımseverlik Ruhunuz Adına Allah Sizlerden Razı Olsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.