Solo Türk Hakk'ın Rahmetine Kavuşmuştur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
İstihbarat Tim'in lideri, Değerli Abim, duyduğumda inanamadım. Hala inanamıyorum. Bir iş için öyle yaptık diyip çıkıp gelmeni bekliyorum abim.
Yerin uçmağ olsun.
Kalbimizdesin...

CaptainSalvador

Adanmış Üye
17 Eki 2014
6,073
16
Teşkilat
Canım abim,güzel abim...
Yöneticilik dönemimde en çok yanımda olan abilerimden birisiydi kendisi.Şahin abimin öğrencileriydik biz.Şuan şunları yazarken elim ayağım titriyor,yazılacak sayfalar dolusu şeyler var.Öğütlerini hayatım boyunca uygulayacağım güzel abim.
Işıklar içinde uyu,mekanın uçmağ olsun!

Son düzenleme:

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Merhaba,
Solo-Türk arkadaşımız yönetici olduğum dönemler ve bunun dışında da gerek reel gerekse bulunduğumuz ortam içinde yardım etmeyi seven bir kimseydi.
Vefat haberini almak herkesi olduğu gibi beni de derinden yaraladı. Ufak bir oğlu vardı, onunla yaşardı. Öncelikle onun ve diğer yakınlarının, sonra hepimizin başı sağolsun. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
Onun buradaki ailesi olarak geride bıraktıklarına gereken desteği maddi manevi şekilde ulaşarak vermeliyiz, acılarını paylaşmalıyız.

Allah taksiratını affetsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.