Solo Türk Hakk'ın Rahmetine Kavuşmuştur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Garip 1i

Üye
10 Ara 2017
62
0

Mekani Cennet Olsun.
Bi hatirasi kalsin.
DyplZ3.png

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,502
12,884
Şu foruma yeni yetme bir genç iken geldim,ham geldim gezdim gördüm buraları ve bir gün yollarımız kesişti değerli bir insan ile.3 sene boyunca beraber görev yapmaktan her zaman şeref ve gurur duyduğum,her daim asil ve dik duruşlu ağabeyim ;
Bana her zaman bir yoldaş bir abi oldun,öğrettin ve beni yonttun güzel yerlere getiren insanların başında sen vardın ve bana açık açık söylerdin her zaman şu forumda en sevdiğim adam sensin kıymetimi bil ayağını denk al yanlış yapma derdin çoğu kez tartışmalardan bir öz abi gibi ensemden tutarak çıkardın beni yeri geldi kızdın yeri geldi sırtımı sıvazladın yeri geldi benimle konuşmadın yeri geldi bana aslanım dedin ancak bir gün geldi çattı bir yanlış anlaşılmadan ötürü aramız açıldı o günler son oldu işte sonrasında seninle oturup iki kelime edemedik ağabey,her ne kadar küs gibi dursakta kulağım işitti "Mete'yi hala severim,ama.." cümlelerini,sen beni her daim sevdin değer verdin ya "ama" dedikten sonra ki söylediklerin hiç ama hiç önemli değil yapmışızdır bir eşeklik büyüğümdün vardır bir bildiğin,gönlüm isterdi ki olmasaydı böyle keşke şöyle bir sarılabilseydim sana sıvazlasaydın sırtımı son kez,olmadı böyle değerli ağabeyim seni hep sevdim hepte seveceğim hepte saygı duyacağım ruhun şad mekanın cennet olsun daha uzun uzun yazardım ancak kelimeler kifayetsiz her zaman kalbimizdesin,huzur içinde uyu değerli Şahin ağabeyim,Şahin reis.

RagnarXX

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
742
1
AA
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
Fena üzüldüm resmen morelim alt üst oldu.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Gördüm inanamadım..
şok oldum ..
Ailemden birisi vefat etmiş gibi oldum..
Allah mekanını cennet eylesin..
Çok üzüldüm..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.