Solo Türk Hakk'ın Rahmetine Kavuşmuştur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kenzai

Özel Üye
22 Ara 2010
8,561
31
Trondheim
Solo-Türk bu forum'da gelmiş ve geçmiş en iyi insandır. Her konuda herkese tek tek insanlığını ve ne kadar değerli olduğunu hissetirmiştir. Türk ulusuna her zaman değer verdi ve onu yaşattı. Şahin abim.. Rabbim mekanını cennet eylesin THT bünyesindeki hiç kimse seni unutmayacak.

sevban035

Katılımcı Üye
18 Tem 2012
686
12
kaf
Allah mekanını cennet eylesin, ailesine baş sağlığı diliyorum ailemiz için çok önemli birisi.:(

Son düzenleme:

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,881
248
İstanbul
Nasıl olur ya, şok olmuş bir durumdayım şuan, 2016-2017 yıllarında TİT'de onun emriyle görevler yapmıştım çok iyi biriydi nasıl olur yani anlayamıyorum, çok kötü oldum mekanı cennet olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.